Currently Browsing: Październik 2014

Urban Decay – Naked Basic

… czyli paleta, której używam dzień w dzień od kilku miesięcy. Pierwsza matowa paleta cieni Naked. Zawiera 6 neutralnych kolorów, z czego 4 to zupełnie nowe odcienie: Venus, Foxy, Walk Of Shame, Naked2, Faint, Crave.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

LVL – Lifting rzęs

Kilka dni temu moje rzęsy zostały poddane zabiegowi LVL, czyli lifting rzęs. Z natury mam rzadkie, proste rzęsy. Na co dzień ratuję się zalotką, jednak efekt nie jest długotrwały. W wakacje skusiłam się na przedłużanie rzęs metodą 2:1 – byłam zachwycona efektem, jednak cena jaką trzeba wydać co trzy tygodnie, aby rzęsy ciągle wyglądały świetnie […]

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Mac – Paleta korektorów

Parę dni temu zostałam szczęśliwą posiadaczką karty zniżkowej do Mac’a. Oczywiście musiałam od razu ją wykorzystać i skusiłam się na kilka produktów. Wśród nich znalazła się paleta korektorów.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Mac – Nocturnals

Prawie rok temu przeglądając stronę maccosmetics rzuciły mi się w oczy świąteczne zestawy pigmentów i brokatów. Wahałam się między brązami a fioletami – ostatecznie padło na te drugie.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Inglot – Fall in Love

Jakiś czas temu w naszym rodzimym Inglocie pojawiła się jesienna kolekcja w skład której wchodzi pięć nowych odcieni lakier’ów do paznokci, eyelinerów oraz cieni do powiek.

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty

Nivea – Lip Butter

 … czyli słów kilka o moim ulubieńcu do pielęgnacji ust. Nivea Lip Butter nie jest mi znane od wczoraj, ponieważ zużyłam już 3 opakowania tego masełka. Była wersja waniliowa, malinowa, naturalna, a tym razem padło na nowość – kokos !

CZYTAJ DALEJ

Powiązane posty