SEMILAC CAT EYE 3D · 6 nowych odcieni · KONKURS: Stylizacja zimowa/karnawałowa

Semilac Cat Eye 3D

Styczniowy post paznokciowy miał być o czymś zupełnie innym, ale najnowsza kolekcja lakierów Semilac Cat Eye 3D tak mnie zachwyciła, że nie mogłam nie pokazać jej Wam z bliska. O ile podstawowa kolekcja lakierów Cat Eye daje ciekawy efekt, to Cat Eye 3D to prawdziwe cuda. A na dole czeka na Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania cała kolekcja Semilac Cat Eye 3D lub Legendary Six by Margaret. Same wybieracie, którą z kolekcji chcecie wygrać !

 

 

Semilac Cat Eye 3D to 6 przepięknych, intensywnych odcieni. Chociaż chciałoby się napisać, że to cała feeria barw, gdyż każdy odcień mieni się na kilka kolorów, jak zorza polarna. To właśnie dlatego efekt jest tak głęboki i trójwymiarowy. Lakiery możemy nakładać na jasne i ciemne odcienie lakierów hybrydowych, ale moim zdaniem najpiękniej prezentują się na niezawodnym 031 Black Diamond. Lakiery Cat Eye 3D są niezwykle łatwe w aplikacji. Przygotowałam trzy bardzo łatwe wersje wzorów każdego z ocieni. Efekt Cat Eye 3D możecie wykonać za pomocą jednego lub dwóch pociągnięć długopisem z magnesem. Oczywiście do wykonania wzoru możecie użyć klasycznego magnesu.

 

 

  • Semilac Cat Eye 3D Green 634 (zielony z poświatą fioletu, niebieskiego)
  • Semilac Cat Eye 3D Gold 635 (złoty z poświatą miedzi)
  • Semilac Cat Eye 3D Turquoise 636 (turkusowy z poświatą różu, zieleni)
  • Semilac Cat Eye 3D Violet 637 (fioletowy z poświatą różu) mój faworyt ! 
  • Semilac Cat Eye 3D Yellow 638 (żółty z poświatą zieleni)
  • Semilac Cat Eye 3D Pink 639 (różowy z poświatą złota, miedzi)

 

GREEN 634

 

GOLD 635

 

TURQUOISE 636

 

VIOLET 637

 

YELLOW 638

 

PINK 639

 

JAK APLIKOWAC SEMILAC CAT EYE 3D ?

Przed nałożeniem Semilac Cat Eye 3D należy przygotować paznokcie tak samo, jak w przypadku wykonywania klasycznego manicure hybrydowego. Na przygotowane paznokcie nakładamy cienką warstwę Semilac Base, którą później utwardzamy w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy). Jeśli efekt kociego oka ma ozdobić nasz ulubionym kolor lakieru Semilac, kładziemy cienką warstwę kolorowego produktu na bazę i utwardzamy ją pod lampą. W celu uzyskania lepszego krycia możemy nałożyć drugą warstwę lakieru hybrydowego Semilac i również utwardzić ją w lampie. Na tak pomalowane paznokcie nakładamy Semilac Cat Eye 3D, przykładamy magnes na 2-3 sekundy i tworzymy zdobienie. Ja użyłam Magnetic Pen, którym można wykonać przeróżne wzory. Gdy efekt jest dla nas satysfakcjonujący, utwardzamy go pod lampą. Oczywiście świetne jest to, że wzór możemy poprawiać tyle razy ile tylko chcemy, zanim utwardzimy go w lampie.  W celu zabezpieczenia efektu kociego oka, nakładamy jeden z topów do lakierów hybrydowych Semilac i utwardzamy go w lampie. Ja do swojego manicure użyłam lakieru 010 Pink&Violet, a na czarny lakier hybrydowy 031 Black Diamond zaaplikowałam Semilac Cat Eye 3D w odcieniu 637 Violet.

 

 

 

 

KONKURS: Stylizacja zimowo-karnawałowa

Wykonaj stylizację w klimacie zimowym lub karnawałowym, dodaj zdjęcie w komentarzu pod tym postem i zgarnij świetne nagrody!

Do wygrania:

 Wygrywają aż 3! osoby

Każdy zwycięzca zdobywa (do wyboru) całą kolekcję Semilac Cat Eye 3D lub całą kolekcję Legenday Six by Margaret. Same wybieracie, którą z kolekcji chcecie zgarnąć. A oprócz tego dla każdej z wygranych osób piękna kosmetyczka marki Semilac.

Więcej szczegółów znajdziecie w REGULAMINIE (KLIK). Przeczytajcie koniecznie !

P.s W konkursie możecie przesłać 3 różne stylizacje. Pamiętajcie żeby przesłać je w trzech osobnych komentarzach

No to co, lakiery, pędzelki w ruch i do dzieła.

 

WYNIKI KONKURSU

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie ! Było wiele świetnych prac, które bardzo trafiły w mój gust. Gdybym tylko mogła, obdarowałabym każdą z Was za to ile serca włożyłyście w Wasze stylizacje. No ale jak to w każdym konkursie bywa, trzeba wybrać zwycięzców.

Mam przyjemność ogłosić, że nagrody zdobywają:

Karolina Kuna
Milena Bugaj
Adrianna Pniewska 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział. Zwyciężczynie proszę o kontakt email.

Zachęcam do obserwowania loveliness na Instagramie oraz Facebooku, tam najszybciej dowiecie się o nowych postach i kolejnych konkursach.

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares