Powiew wiosny z Semilac & Niespodzianka dla Was

Przygotowując tego posta, miałam nadzieję, że wiosna rozgości się na dobre, a tymczasem temperatura  jakoś taka… hmm mało wiosenna. Dlatego też na przekór pogodzie mam dla Was ciepły powiew wiosny z lakierami Semilac. Chodźcie, bo jest cudownie pastelowo i pachnie wrzosem. A! I nie obędzie się bez niespodzianki.

 

Dla każdej z nas kolory wiosny mogą być inne. Dla mnie zdecydowanie królują pastele, odcienie różu, wrzosu, ale jest też miejsce na błękit czy miętę. Z ogromnej gamy lakierów Semilac wybrałam dla Was kilka, kilkanaście… no dobra – dwadzieścia odcieni. I uwierzcie, że niezwykle trudno było mi ograniczyć się jedynie! do tej dwudziestki. A z całej tej gromadki przedstawiam Wam sześć odcieni, które będą najczęściej królować na moich paznokciach tej wiosny.

 

127 Violet Cream to rozbielony fiolet. Niezwykle kremowy w konsystencji, bardzo dobrze napigmentowany. Pastelowe odcienie bywają problematyczne, nie w tym wypadku ! Lakier kryje już po dwóch bardzo cienkich warstwach.

 

158 Heather Gray to zgaszony, przybrudzony wrzos z delikatną nutą szarości,  o kremowej konsystencji i świetnej pigmentacji. Pełne krycie uzyskałam, jak przy większości kolorów – po dwóch warstwach.

 

009 Baby Girl to dosyć intensywny róż do odrobiną fioletu. Przyznajcie, że jest przepiękny ! Kryje po nałożeniu dwóch cienkich warstw. Fantastycznie prezentuje się również na paznokciach u stóp.

 

000 Lazure Dream to chyba jeden z bardziej pożądanych odcieni. Dlaczego ? Bo jest niedostępny w stałej sprzedaży, ale można go łatwo zdobyć przy okazji różnych akcji na portalach społecznościowych marki. To przecudowny rozbielony błękit. Niezwykle kremowy. Kryje genialnie po nałożeniu dwóch, bardzo, bardzo cienkich warstw.

 

102 Pastel Peach patrząc na kolor na zakrętce, nigdy nie sięgnęłabym po ten odcień. Natomiast nałożony na paznokcie skradł moje serce całkowicie. Nie łatwo mi znaleźć  brzoskwiniowy kolor, który nie będzie zbyt ciepły dla karnacji moich dłoni. Ten jest idealny ! Rozbielona brzoskwinia w zależności od światła jest mnie lub bardziej wyrazista. Bardzo kremowa konsystencja bezproblemowo aplikuje się na paznokcie, bez smug czy prześwitów.

 

084 Denim Blue to po prostu jeansowy błękit. Bardzo wiosenny, bardzo kremowy, bardzo przyjemny !

 

A które kolory wylądują u Ciebie na paznokciach tej wiosny ?

 

Jak wspomniałam na początku, z okazji wiosny, która mam nadzieję już za chwilę zagości u nas na dobre – mam dla Was konkurs, w którym do zdobycia jest jeden z aż 5! zestawów lakierów Semilac oraz gadżetu marki Semilac. Każdy zestaw składa się z: Bazy witaminowej, Topu No Wipe  oraz dwóch dowolnie wybranych przez Was odcieni z kolekcji Unique lub Sweets&Love oraz filiżanki. Najlepszy komentarz otrzyma dodatkowy gadżet niespodziankę.

 

Aby wziąć udział należy:
– wymienić 3 odcienie lakierów Semilac z kolekcji Unique lub Sweets&Love.
– dokończyć zdanie: Idealny odcień lakieru na wiosnę to… ?

 

Do konkursu możecie  zgłaszać się tutaj w komentarzu pod postem, na Facebooku lub na Instagramie.

Będzie mi niezwykle miło, jeżeli polubicie Semilac oraz loveliness.pl :*

Regulamin:
1. Konkurs trwa od 24.04.2016 do 08.05.2016 do godziny 23:59.
2. Wyniki zostaną ogłoszone do 15.05.2016 w poście na blogu loveliness.pl
3. Szczęśliwych zwycięzców proszę o kontakt mailowy loveliness.pl@gmail.com w celu podania adresu do wysyłki, oraz wybranych odcieni lakierów.
4. Aby wziąć udział w konkursie musisz być osobą pełnoletnią, lub posiadać zgodę rodzica na udział w konkursie..
5. Nagrodą jest jeden z pięciu zestawów. W skład każdego zestawu wchodzi: Baza witaminowa, Top No Wipe oraz dwa dowolnie wybrane lakiery z kolekcji Unique lub Sweets&Love oraz stylowa filiżanka.
6. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych – wysyłka.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

 

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares