Magnetic Glow Cat Eye

semilac magnetic glow

Gotowi na dawkę błysku i blasku ? Przed Wami kolekcja lakierów magnetycznych Manetic Glow od Semilac. Idealna nie tylko na święta.

Magnetic Glow Cat Eye 

Jeżeli nie znacie jeszcze lakierów z serii Cat Eye, to są to lakiery hybrydowe, które możecie zaaplikować zarówno na bazę hybrydową lub dowolny odcień lakieru hybrydowego. Ja najbardziej lubię aplikować Magnetic Glow Cat Eye na czarny kolor, który najpiękniej wydobywa drobinki. Lakiery mają świetną pigmentację i wystarczy jedna warstwa aby ukazały całe swoje piękno.

Kolekcja Magnetic Glow Cat Eye to siedem nowych odcieni:

329 BRAVE VIOLET chłodny odcień ciemnego fioletu, który przepięknie opalizuje na jaśniejsze odcienie fioletu

330 MAGENTIC LOOK energetyczna magenta opalizująca na odcienie czerwieni i różu

331 BLINK PINK stonowany odcień różu z dodatkiem srebrzysto-różowych drobin

 

332 PINK MY DUST delikatny odcień jasnego różu ze srebrną drobiną

333 SHINE BROWN niezwykle wyjątkowy odcień brązu przechodzącego w miedź

334 SILVER LAVENDER na czarnej bazie lakier zyskuje niezwykle głęboki srebrzysty kolor

335 GOLDEN GIRL chłodny odcień złota

Magnetic Glow Cat Eye to nie tylko efekt kociego oka. Wykorzystując podwójny magnes możecie stworzyć trójwymiarowy efekt zorzy polarnej. Jest to niezwykle łatwe do wykonania. Wystarczy zaaplikować na paznokcie dowolny kolor Magnetic Glow Cat Eye, a następnie magnesem wykonać ruch wahadłowy i drobinki przepięknie się rozproszą. Całość utwardzamy topem i gotowe.

Uważam, że nowe odcienie Magnetic Glow Cat Eye są przepiękne. Można z ich pomocą stworzyć wyjątkowy manicure, który nie tylko pięknie ozdobi nasze dłonie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia czy Sylwestra, ale też po prostu na codzień.

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares