SEMILAC & Kolory lata

Co prawda większość lata już za nami, ale jestem pewna, że całkiem spora gromadka z Was wakacyjne wojaże ma jeszcze przed sobą. Więc jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na wakacyjny manicure – chodźcie !

Podczas tegorocznych wakacji zdecydowanie najczęściej sięgałam po kolory z kolekcji Ocean Dream oraz Tropical Drinks – czy kogoś to dziwi ? 🙂 W tym roku lato nie rozpieszcza/katuje (wybrać według preferencji) nas upałami, jednak to właśnie tą porą roku najczęściej sięgamy po neony, pastelową miętę i błyskotki !

I tak też w moim wakacyjnym zbiorze lakierów Semilac nie mogło zabraknąć:

Wyjątkowych i nieoczywistych odcieni czerwieni 065 Wild Strawberry, 025 Glitter Red, 039 Sexy Red

Niepowtarzalnego 034 Mardi Gras, neonowego różu 043 Electric Pink, i cudownej wyrazistej maliny 042 Neon Raspberry

Znajdzie się też coś dla wielbicieli pastelowych, a zarazem soczystych  letnich odcieni 101 Juicy Peach, 023 Banana, 073 Caribbean See

No i nie mogłam się oprzeć całej gamie cudownych odcieni błękitu, granatu, turkusu: 072 Caribbean Sky, 022 Mint, 020 Green Glass, 124 Siren, 114 Shooting Star, 125 Swan Lake, 087 Glitter Indigo, 013 Indigo.

A jeżeli lubicie jeżeli tak jak ja lubicie latem sięgnąć po coś nieoczywistego, błyszczącego w promieniach słońca 095 Night in Venice, 081 Night in Vegas, 144 Diamond Ring jest dla Was !

I choć uwielbiam na paznokciach nosić wszelkie odcienie różu, to w tym sezonie wyjątkowo urzekły mnie niebieskości (głównie) z kolekcji Ocean Dream:

022 Mint to najpiękniejsza mięta na rynku lakierów hybrydowych. Idealna, delikatnie rozbielona. Perfekcyjnie kryje już przy dwóch warstwach.

020 Green Glass to odcień wprost idealny na lato. To zielono-turkusowy odcień, w którym zatopione są miliony drobinek. Kolor świetnie kryje już przy drugiej warstwie. Jeżeli nie lubicie zbyt dużo błysku, idealnie sprawdzi się jako dodatek do innego koloru. U mnie w połączeniu z kolorem 124 Siren.

124 Siren to idealny odcień turkusowy. Czysty, kremowy niezwykle dobrze napigmentowny. Tak na prawdę pełne krycie zapewnia już jedna warstwa.

125 Swan Lake to bardzo wyjątkowy odcień głębokiego, atramentowego granatu. Kolor ten ma półprzeźroczyste wykończenie, dlatego jeżeli nie chcecie aplikować kilku warstw, najlepiej nałożyć pod niego niezadowny HARDI White.

087 Glitter Indigo to hit z całej kolekcji ! To intensywny granat w którym połyskują miliony drobinek. Kryje już przy jednej warstwie.

013 Indigo jest bardzo nieoczywisty. To coś pomiędzy chłodnym odcieniem niebieskim a fioletem. Kremowe wykończenie i idealne krycie już po jednej warstwie.

081 Night in Vegas może wydawać się mało letnim kolorem. Ale powiedzcie, kiedy jak nie w świetle promieni słonecznych można zachwycać się tymi różnokolorywmi drobinkami, które zostały zatopione w czarnej bazie? Pędzelek aplikuje idealną ilość drobinek, dzięki czemu aplikacja jest bajecznie prosta.

 

Jako bazy zawsze używam bazy witaminowej, dodatkowo pod wszelkie pastele, czy neony aplikuję HARDI White, który genialnie podbija ich kolor. A jako wykończenie standardowo aplikuję najlepszy top NO WIPE, który zapewnia błysk moim paznokciom przez długi, długi czas. 

Pamiętajcie, że pozostałe odcienie lakierów SEMILAC łatwo i szybko możecie znaleźć  w Galerii (klik).

 

A jakie kolory królują na Waszych paznokciach tego lata ?

 

by
Previous Post Next Post
0 shares