Eos – Vanilla Mint

Tak, jestem gadżeciarą. Lubię kosmetyki zamknięte w ładnych opakowaniach i nie zamierzam tego ukrywać. Na balsam Eos miałam ochotę od dawna, ale jakoś nie uśmiechało mi się płacić za przesyłkę prawie tyle samo, ile kosztuje jajo. W końcu nadszedł dzień darmowej wysyłki, skusiłam się i mam – balsam do ust Eos o zapachu wanilii oraz mięty.

Kilka słów od producenta : EOS Smooth Sphere Lip Balm to rewelacyjny, organiczny, pielęgnujący balsam do ust. O naturalnym zapachu wanilii. Zawiera masło Shea i witaminę E oraz SPF15. Posiada właściwości odżywiające, regenerujące i antybakteryjne. Przynosi ulgę spierzchniętym ustom.
Balsam zamknięty jest w świetnie wyglądającym, plastikowym opakowaniu o kształcie jajka. Póki co, aplikacja jest bardzo poręczna. Odkręcam wieczko, pach pach i już moje usta są wysmarowane. Balsam ma piękny zapach wanilii z delikatną nutą mięty – uwielbiam ! Jeżeli chodzi o działanie, to szaleństw nie ma. Na pewno nie zauważyłam właściwości regenerujących. Przynosi ulgę, ale tylko na chwilę. Ot zwyczajny, delikatnie nawilżający balsam. Czy jestem rozczarowana ? Nie ! Zamówiłam ten balsam dla opakowania – no cóż 🙂 nie spodziewałam się po nim żadnych cudów pielęgnacyjnych. Jest poprawny, po prostu. Fajny gadżet i tyle.

Znacie produkty Eos ?

 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares