Premiera ! Najnowsza kolekcja Semilac Flavours

Już za chwilę, już za moment, bo 9 marca oficjalna premiera najnowszej kolekcji Semilac. Dziś przedpremierowo prezentuję Wam wszystkie odcienie smakowitej kolekcji Flavours.

 

Zbliżająca się wiosna  w Semilac to czas wyjątkowych nowości. Podążając za najnowszymi trendami w kolorach proponujemy naszym klientkom 9 wyjątkowych wiosennych odcieni. Kolory zachwycają swoimi nieoczywistymi barwami i nasyceniem. Inspiracją do ich tworzenia były dla nas kuchnie całego świata. Mnogość barw, składników, smaków i zapachów pozwoliło nam stworzyć wyjątkowo smaczną kolekcję lakierów hybrydowych. Zapraszamy do rozsmakowania się w kolekcji Flavours

 

 

Przedstawiam Wam wszystkie odcienie kolekcji Flavours. Klikając w poszczególny odcień, zostaniecie przeniesione do Galerii, gdzie znajdziecie jeszcze więcej zdjęć interesującego Was koloru. Przygotowałam dla Was również porównanie z innymi odcieniami dostępnymi w ofercie Semilac, które mogłyby wydawać się podobne. Czy takie są ? Zerknijcie koniecznie ! (klik).

 

Inspirację kuchnią i smakami z różnych stron świata, w kolekcji Flavours znajdziemy nie tylko w kolorach, ale tez w nazwach poszczególnych odcieni. 183 Grey Pepper to bardzo jasny odcień chłodnej szarości. Kremowe wykończenie, pełne krycie po nałożeniu dwóch cienkich warstw. Sama przyjemność aplikacji. 175 Lavender Cream to odcień na jaki czekałam. Przepiękna mieszanka chłodnej, fioletowej lawendy z delikatnymi tonami niebieskości. Bardzo wyjątkowy odcień, który tej wiosny na moich paznokciach będzie gościć bardzo często.  188 Strawberry Blue to bardzo nasycony, niebieski odcień o perłowym wykończeniu. Perfekcyjne krycie zapewnia już jedna warstwa.

 

 

189 Tuna Voyage to odcień lekko zgaszonej wiśni. Jak większość kolorów świetnie kryje przy dwóch cienkich warstwach. 173 Melon Mash to soczysty odcień oranżu, którego krycie jest bezbłędne. Jedna warstwa i gotowe! 186 Kaymak Sweet to kolejny, niezwykle wyjątkowy odcień. Miodowo-musztardowy kolor, wyrazisty i bardzo wiosenny. Drugiego takiego nie znajdziecie w żadnej z kolekcji Semilac.

 

 

184 Tagiatelle Tuscany to rozbielony odcień słodkiej brzoskwini. Bardzo kremowy, o świetnej pigmentacji. Dwie warstwy zapewniają pełne krycie, bez obaw o smugi czy prześwity. 176 Almond butter to jasny odcień rozbielonego beżu. Kremowe wykończenie i perfekcyjne krycie przy dwóch bardzo! cienkich warstwach. No i wisienka na torcie: 182 Strong Lime to intensywny, niezwykle nasycony odcień limonki. W zależności od światła jest mniej lub bardziej neonowy.

 

 

Kolekcja Flavours zaskakuje nie tylko inspiracjami, intensywnością kolorów, ale też świetnym kryciem, szczególnie jasnych odcieni.

Moi faworyci to 175 Lavender Cream, 183 Grey Pepper oraz 182 Strong Lime.
A Ty, które odcienie wybierasz dla siebie ?

 

 

 

by
Previous Post Next Post
0 shares