MAC Cosmetics Extra Dimension Skinfinish & Beaming Blush

Extra Dimension Skinfinish nadaje skórze perfekcyjny blask ! Rozświetlacz pozwala na idealne konturowanie i podkreślenie twoich atutów, pozostawiając skórę pełną blasku. Jego kremowo-pudrowa formuła utrzymuje się na skórze do 10 godzin. Ten w kolorze Beaming Blush jest naprawdę wyjątkowy. Czujesz się zachęcona ? No to zapraszam. 

Czy jest wśród Was ktoś, kto nie słyszałby o rozświetlaczach MAC ? Kultowy Soft&Gentle, delikatniejszy Lightscapade to pudry rozświetlające, które uwielbiam i do tej pory nie miały sobie równych. Pod koniec zeszłego roku MAC wypuścił nową kolekcję In The Spotlight, w skład której wchodzą nowe odcienie świetnych kremów Strobe Cream oraz całkowicie nowe, wyjątkowe pudry rozświetlające które biją na głowę moich dotychczasowych ulubieńców z serii Natural Skinfinish.

 

Extra Dimension Skinfinish to wyjątkowe rozświetlacze o pudrowo-żelowej konsystencji. Dostępne są w czterech odcieniach. Beaming Blush to moim zdaniem najpiękniejszy odcień z całej kolekcji. Złoto i róż cudownie opalizują, dając na policzkach wyjątkowe, delikatnie perłowe rozświetlenie. Miękka i jakby lekko mokra konsystencja pudru łatwo aplikuje się na twarz, bez obawy o pylenie czy osypywanie się – jest o niebo przyjemniejsza niż w klasycznych, wypiekanych pudrach. Pigmentacja pudru jest bezbłędna. Jedno pociągnięcie pędzlem i mamy na policzkach piękną taflę blasku. Puder jest tak wydajny, że wystarczy do końca życia i jeszcze dłużej.Trwałość na mojej skórze to nie dziesięć godzin obiecanych przez producenta, a osiem. Taka trwałość mnie całkowicie satysfakcjonuje.  Nie byłabym sobą, gdybym nie wypróbowała go w innym celu niż jako typowy rozświetlacz. Genialnie ! wygląda zaaplikowany na powieki na mokro. Efekt nie do uchwycenia na zdjęciach, to musicie zobaczyć na żywo 🙂

 

 

Daj znać jaki jest Twój ulubiony rozświetlacz ! 

 

by
Previous Post Next Post
0 shares