NARS w Polsce !

To dzieję się naprawdę ! Już za chwilę NARS zawita do Sephora Polska. A tymczasem chodźcie zobaczyć kilka cudowności.

 

Pewnie większość z Was słyszała tę cudowną nowinę. NARS  za chwilę zawita do Polski. Już w połowie sierpnia marka stworzona przez François Nars dostępna będzie w Sephora online, natomiast w perfumeriach stacjonarnych pojawi się z początkiem września.

 

Większości z nas NARS kojarzy się z kultowymi produktami: róż Orgasm, bronzer Laguna, podkład Sheer Glow (o którym wspominałam Wam tutaj). Natomiast szafa marki jest bardzo bogata, i uwierzcie mi – przepadniecie.

 

Ja przepadłam i cieszę się niezwykle, że mam okazję przedpremierowo przetestować kilka produktów. I tak w moje ręce wpadły: NARSissist Eyeshadow Palette utrzymana w mojej ulubionej kolorystyce beżu, brązu i złota. Druga paleta to NARSissist Cheek Studio Palette, która mieści w sobie to, co kocham najbardziej, cztery odcienie róży, rozświetlacz, oraz dwa bronzery – w tym wcześniej wspomniany kultowy odcień Laguna. Oprócz świetnych palet, NARS ma w swojej ofercie również duo do konturowania Paloma, do którego idealnie pasuje pędzel Kabuki Ita. Jeżeli poszukujecie eyelinera w pisaku, zerknijcie na Eyeliner Stylo. No i na koniec wisienka na torcie. Pomadka z serii Audacious ! o satynowym wykończeniu, dostępne w wielu, wielu odcieniach.

 

No i co, czujecie się skuszone ? Macie już zrobioną listę zakupów ?

 

Przyznać się, która miała już okazję używać kosmetyków NARS ?

 

 

by
Previous Post Next Post
0 shares