Nars – Sheer Glow Foundation

W tym poście przedstawiałam Wam kilka podkładowych nowości, które zawitały w mojej kosmetyczne. Wśród nich znalazł się podkład Nars – Sheer Glow. Testuję go od miesiąca, więc uważam, że jest to wystarczający czas, aby móc wypowiedzieć się na jego temat.
Sheer Glow określany jest jako rozświetlający, satynowy podkład z kompletnym i wszechstronnym kryciem. Powoduje, że skóra jest nawilżona, bardziej rozświetlona, miękka i gładsza. Poprawia kondycję skóry i koloryt. Przeznaczony dla cery normalnej i suchej. Podkład zamknięty jest w butelce wykonanej z grubego szkła, do której dołączona jest matowa zakrętka, z którą trzeba uważać, gdyż lubi łapać wszelkie paprochy. Na stronie producenta doliczyłam się dwudziestu odcieni tego podkładu. Mój jest w kolorze Gobi. Jest to jeden z jaśniejszych odcieni, utrzymany w żółtej tonacji. Jako właścicielka mieszanej cery obawiałam się, czy aby na pewno dobrze zrobiłam kupując podkład określany jako rozświetlający. Na szczęście moje obawy okazały się niepotrzebne. Zamiast rozświetlenia, które sugeruje nazwa, podkład daje przepiękne, naturalne, satynowe wykończenie. Nie do końca jest taki sheer, gdyż pięknie kryje drobne niespodzianki, zaczerwienienia. Krycie możemy stopniować aż do pełnego. Bez problemu rozprowadza się na twarzy palcami, pędzlem lub gąbką. Idealnie stapia się ze skórą. Nie wchodzi w pory (alleluja!). Wytrzymuje bez poprawek dobrych osiem godzin. Nie zapycha. Nie wysuszył mojej skóry, ale też nie ma właściwości nawilżających.

Jeżeli chodzi o wady, to pierwszą może być cena. Podkład na stronie producenta kosztuje 41 euro. Drugi minus to brak pompki. No i trzecia sprawa to brak rozświetlenia, które sugeruje nazwa podkładu. Mi akurat to nie przeszkadza, gdyż bardzo podoba mi się to satynowe wykończenie, jednak osoby, które podczas zakupu sugerują się nazwą podkładu, mogą być rozczarowane.

Mimo wszystko, uważam, iż podkład jest wart swojej ceny. Ogromny plus dla producenta, że pomyślał o na prawdę jasnych skórach. Jest to produkt świetnej jakości., który daje piękny efekt zdrowej skóry, a chyba każda z nas o tym marzy. Znacie produkty Nars ? Macie swój ulubiony podkład, który daje efekt ‘drugiej skóry’ ?

Na zdjęciu od lewej: Nars Sheer Glow – Gobi, Bourjois Cream CC – 31 Ivory, Revlon Colorstay – 150 Buff, Bourjois Healthy Mix – 5.

NARS – Sheer Glowwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares