Nowa kolekcja OPI ! Retro Summer

Letnie szaleństwo. Soczyście i kolorowo – chodźcie zobaczyć najnowszą kolekcję OPI.

 

Trzeba przyznać, że marka OPI w tym roku po prostu szaleje. Za nami dopiero połowa roku, w ciągu której OPI wypuściło aż pięć kolekcji. Kilka z nich: Hello Kitty, New Orleans oraz Soft Shades prezentowałam Wam na blogu. Tym razem przyszła kolej na iście wakacyjną kolekcję: Retro Summer.

 

Cała kolekcja składa się z sześciu odcieni. Znajdziecie tu przegląd kolorów, po które latem sięgamy chyba najczęściej.

 

Towel Me About to lekko rozbielony żółty odcień o kremowym wykończeniu. Do pełnego krycia trzeba użyć trzech warstw. Pastelowe odcienie bywają problematyczne, robią się smugi i prześwity. Ja znalazłam w końcu na to sposób – lakier aplikuję niemal w powietrzu, jak najmniej dociskając pędzelek do paznokcia. Wtedy nie ściągam poprzedniej warstwy lakieru – po prostu. Pewnie nie odkryłam Ameryki, ale może komuś taki trik się przyda 🙂

 

I’m Getting a Tan-gerine to lekko rozbielony, pomarańczowy odcień. W tym przypadku również potrzebne są trzy warstwy do pełnego krycia i jak najmniejsze dociskanie pędzelka do płytki paznokcia – wtedy pełne porycie koloru bez prześwitów gwarantowane.

 

Spf xxx to energetyczny koralowo-pomarańczowo-czerwony odcień o kremowym wykończeniu. Kryje perfekcyjnie już przy dwóch warstwach. Wysycha w tempie ekspresowym i pięknie błyszczy.

 

What’s the Double Scoop ? to przepiękny odcień pastelowego różu. Świetnie napigmentowany. Nie sprawia kłopotów podczas aplikacji – kryje już przy dwóch warstwach.

 

Flip Flops & Crop Tops to energetyczny odcień różowej gumy balonowej. Świetna formuła o kremowym wykończeniu zapewnia krycie tak na prawdę już po jednej warstwie, lub dwóch bardzo cienkich.

 

Sailing&Nailing no i mój faworyt – jeżeli chodzi o kolor. To piękny rozbielony chłodny błękit. Kolor jest cudowny, natomiast z formułą już gorzej. Potrzebowałam trzech warstw, aby uzyskać w miarę przyzwoite krycie. Trzeba się z nim trochę namęczyć, jednak kolor jest tego wart !

 

Przy okazji prezentacji kolekcji Soft Shades wspominałam o współpracy OPI z Goshico. Tym razem OPI połączyło siły z marką Paul Hewitt. Ich bransoletki z motywem kotwicy perfekcyjnie uzupełniają letnią kolekcję Retro Summer.

 

 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares