OPI Kolekcja Hello Kitty

Marka OPI regularnie wypuszcza bardzo ciekawe kolekcje lakierów. I tym razem stworzyła coś wyjątkowego, szczególnie jak na tę porę roku. Oto kolorowa kolekcja Opi Hello Kitty.

 

Cała kolekcja składa się z dwunastu odcieni. Nazwa zobowiązuje, więc znajdziemy tu zarówno żywe kolory jak: żółty, niebieski czy też czerwony oraz słodkie i pastelowe odcienie różu. W moje ręce wpadły cztery odcienie:
Charmmy&Sugar to chłodny, różowy odcień o metalicznym wykończeniu, w którym został zatopiony różnokolorowy, opalizujący brokat. Lakier można nosić samodzielnie (zerknijcie na wzornik) lub nałożyć na dowolny odcień – ja pokusiłam się o jasny, pastelowy róż.
5 Apples Tall to bardzo żywa czerwień o ciepłych tonach. Przyjemnie kremowa konsystencja gładko sunie po paznokciach. Kryje już po dwóch cienkich warstwach i zostawia piękny połysk.
My Pal Joey również bardzo intensywny, niebieski odcień o kremowej konsystencji. Kolor jest tak intensywny, że prawdę mówiąc wystarcza jedna warstwa lakier, aby uzyskać pełne krycie.
Never Have Too Mani Friends bardzo głęboka, smolista wręcz czerń o kremowym wykończeniu. Może to nic odkrywczego, ale szczerze mówiąc niełatwo znaleźć tak świetnie kryjący czarny lakier.Zgodzicie się ze mną, że kolekcja jest bardzo udana ? Mamy tu przegląd kolorów na każdą porę roku (no może ja bym dodała tu jeszcze pastelową miętę lub rozbielony błękit). Dajcie mi znać po które odcień sięgnęłybyście najchętniej.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares