LVL – Lifting rzęs

Kilka dni temu moje rzęsy zostały poddane zabiegowi LVL, czyli lifting rzęs. Z natury mam rzadkie, proste rzęsy. Na co dzień ratuję się zalotką, jednak efekt nie jest długotrwały. W wakacje skusiłam się na przedłużanie rzęs metodą 2:1 – byłam zachwycona efektem, jednak cena jaką trzeba wydać co trzy tygodnie, aby rzęsy ciągle wyglądały świetnie jest dla mnie zbyt wysoka. Nadarzyła się okazja, aby wypróbować metodę LVL, więc z ogromną ciekawością postanowiłam skorzystać.

Jaka wygląda zabieg LVL Lashes?

Najpierw wykorzystywany jest specjalny preparat (nakładany na nasadę rzęs), dzięki któremu możliwa jest zmiana ułożenia związków cysteinowych, odpowiedzialnych za naturalny kształt rzęs.
Kolejnym etapem jest nadanie im nowego kształtu – kosmetyczka podłożyła pod rzęsy specjalną silikonową formę, która je uniosła (rozmiar formy dobierany jest do grubości włosków i pożądanego efektu – rzęsy mogą być uniesione mniej lub bardziej). Ja oczywiście chciałam uzyskać maksymalne podkręcenie, więc użyto formy w rozmiarze S. Rozmiar L daje delikatne podkręcenie – trochę przewrotnie 🙂 Na koniec nowy kształt utrwalany jest przy użyciu specjalnego serum. Jego zadaniem jest pobudzenie naturalnej odbudowy struktury rzęsy w nowym, zaokrąglonym kształcie. Dopełnieniem procedury jest nawilżenie rzęs. Dzięki temu pozostają gładkie, lśniące i zdrowe. Zabieg jest bezbolesny, trwa ok. 40 minut. Co najważniejsze, nakładane preparaty nie podrażniają okolic oczu. Zabieg nie obciąża i nie odkształca rzęs, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pozostają miękkie. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życiowy rzęsy, czyli nawet do ośmiu tygodni.

Jakie są efekty zabiegu ?

Zdjęcia 1-3 przedstawiają efekt przed i po na gołych rzęsach. Na ostatnim zdjęciu rzęsy są wytuszowane. Moje rzęsy są pięknie podkręcone, a przy tym wyglądają naturalnie. Lewe oko prezentuje się ciut lepiej, gdyż w prawym brakuje kilku rzęs. Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie, to jestem bardzo zadowolona z efektu. Ciekawi mnie, jak długo utrzyma się efekt podkręcenia. Postaram się raz w tygodniu zrobić zdjęcie moim rzęsom, i zdam Wam relację po ośmiu tygodniach. Słyszałyście o metodzie LVL ? Poddajecie jakimś zabiegom Wasze rzęsy ?

 

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares