CLINIQUE Dramatically Different Hydrating Jelly

Dramatically Different Hydrating Jelly

CLINIQUE Dramatically Different Hydrating Jelly to czysty geniusz: 24-godzinna nawilżająca regeneracja + ochrona przed zanieczyszczeniom. Od świtu do zmroku, skóra jest bombardowana działaniem czynników zewnętrznych, które uszkadzają jej barierę ochronną i sprawiają, że traci cenne nawilżenie. Może to prowadzić do powstawania matowej cery, zatkanych porów, hiperpigmentacji i ciemnych plam, a w końcu zmarszczek i stanów zapalnych.

Codzienna pielęgnacja wymyślona na nowo. Clinique przedstawia Dramatically Different Hydrating Jelly, pierwszą formułę nawilżającą, która nawilża, wzmacnia i chroni skórę codziennie dzięki wyjątkowej technologii Clean-Shield Technology. Odkryj silne, intensywne nawilżenie i naszej najczystszej i najlżejszej formie – skuteczność bez obciążenia typowego dla tłustych kremów – które zamyka to, co dobre, jak woda, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia. Skóra jest zdrowa, bardziej odporna i pełna blasku.

CLINIQUE Dramatically Different Hydrating Jelly

Co to jest: 100% przezroczysta, lekka, bezolejowa, wodno-żelowa formuła, która nawilża, regeneruje barierę skóry i codziennie chroni skórę przed zanieczyszczeniami dzięki technologii Clean-Shield TechnologyTM.

Jak działa:

 • Zatrzymuje to, co dobre, na przykład nawilżenie, i odfiltrowuje to, co złe, jak zanieczyszczenia, przy wykorzystaniu technologii Clean-Shield Technologyô.
 • Intensywna, 24-godzinna nawilżająca regeneracja w naszej najczystszej i najlżejszej formie – intensywne nawilżenie bez obciążenia typowego dla tłustych kremów.
  • Krystalicznie czysta, lekka, przezroczysta formuła nie obciąża skóry, dostarczając silną, 24-godzinną nawilżającą regenerację + ochronę przed zanieczyszczeniami.
  • Wyrównuje poziom nawilżenia skóry, zapewniając natychmiastowe, lekkie nawilżenie utrzymujące się przez 24 godziny dzięki glicerynie i kwasowi hialuronowemu, które przyciągają nawilżenie i zatrzymują je. Substancje składające się na Naturalny Czynnik Nawilżający (NMF) wyrównują poziom wody i lipidów naturalnie występujących w skórze.
  • Dzień po dniu: skóra wygląda lepiej i zdrowiej, jest pełna świeżego blasku. Skóra jest nawilżona, czysta, świeża i gładka.
  • Szybko wchłaniająca się, nielepiąca formuła może byś stosowana sama lub pod makijaż.
 • Sprawia, że skóra jest o 87% mniej podatna na zanieczyszczenia*, dzięki czemu wygląda świeżo i jest pełna blasku (*testy in vitro przeprowadzane na modelach skóry)
  • Połączenie nasion słonecznika, ekstraktu z jęczmienia i ekstraktu z owocu ogórka odbudowuje barierę skóry, dzięki czemu jest silniejsza i bardziej odporna na zewnętrzne szkodliwe czynniki.

CLINIQUE Dramatically Different Hydrating Jelly

SKŁADNIKI & TECHNOLOGIA.

 • Clean-Shield Technology: osłania skórę przed zanieczyszczeniami, przywracając jej nawilżenie i odbudowując jej barierę ochronną.
  • Hialuronian sodu: Skuteczna substancja utrzymująca wilgoć należąca do tej samej rodziny co kwas hialuronowy. Dostarcza natychmiastowe nawilżenie, sprawia, że skóra jest jędrna i ukojona. Skóra wygląda świeżo, zarówno tuż po aplikacji, jak i po 24 godzinach.
  • Gliceryna: Substancja zatrzymująca wodę w skórze, przywracając jej miękkość, tworząc barierę przed utratą nawilżenia.
  • Sacharoza:  Wspiera nawilżenie i posiada właściwości kojące.
  • Trehaloza: Ten cukier z grupy polisacharydów zwiększa zdolności przyciągania i zatrzymywania nawilżenia w skórze.
  • Moisture Barrier Blend (nasiona słonecznika, ekstrakt z jęczmienia, ekstrakt z owocu ogórka): To połączenie składników pomaga wzmacniać barierę skóry, dzięki czemu jest bardziej odporna i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Hydroksyetylomocznik: Silnie nawilżający składnik, który wchłania się w warstwę rogową naskórka, intensywnie nawilżając skórę, pozostawiając ją ukoją i nawilżoną. 

Dla kogo: Każdy rodzaj cery

Sposób użycia: Naciśnij pompkę 1-2 razy i nałóż kosmetyk na twarz/szyję. Stosuje codziennie rano i wieczorem. Stosuj pojedynczo lub po oczyszczeniu twarzy mydłem Liquid Facial Soap i dopasowaną emulsją oczyszczającą. Może być stosowany sam lub pod makijaż

Sugerowana cena detaliczna: 189zł/125ml

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares