Tydzień podkładów: Benefit Cosmetics Hello Happy Soft Blur

Benefit Cosmetics Hello Happy

Tydzień podkładów wciąż trwa. Dziś kilka słów o najnowszym podkładzie marki Benefit Cosmetics. Idealnie w poniedziałek – Hello Happy

Ten lekki podkład o kryciu od delikatnego do średniego, wyrównuje koloryt skóry i maskuje niedoskonałości dzięki drobinkom optycznie rozpraszającym światło. Efekt? Makijaz o naturalnym wykończeniu bez efektu maski!

Benefit Cosmetics Hello Happy

Najnowsze dziecko marki swoją premierę miało podczas minionego lata. Uważam, że był to strzał w dziesiątkę, gdyż był właśnie jeden z moich ulubionych letnich podkładów. Ale od początku. Mała plastikowa słodka buteleczka, z dzióbkiem do aplikowania produktu. Brak pompki nie stanowi w tym przypadku problemu, gdyż podkład ma rzadką, lejącą się konsystencję. Aplikacja jest bajecznie łatwa. Gąbka, pędzel, dłonie – każda forma aplikacji sprawdza się świetnie. Podkład gładko sunie po skórze. Nie robi niespodzianek, w postaci podkreślania niedoskonałości czy rolowania się. Hello Happy zapewnia lekkie krycie, które można zbudować jedynie do średniego, więc jeżeli oczekujecie od podkładu mocnego krycia, to nie jest to podkład dla Was. Dostępnych jest dwanaście odcieni. Moim zdaniem najbardziej uniwersalny kolor to nr.2 – jasny odcień o żółtych tonach.

Benefit Cosmetics Hello Happy to świetny podkład dla wszystkich, którzy szukają ujednolicenia kolorytu skóry bez efektu maski.

Benefit Cosmetics Hello Happy

To po prostu bardzo przyjemny podkład upiększający. Obietnice producenta są spełnione. Koloryt skóry jest ujednolicony, drobne niedoskonałości przykryte. Skóra wygląda zdrowo i bardzo naturalnie. Nie jest to podkład, który na mojej mieszanej skórze wytrzymuje cały dzień. Nie wytrzymuje nawet ośmiu godzin. W miesiącach letnich po czterech godzinach zaczynał się świecić, a po sześciu wyglądał już nieciekawie. Ale nie jest to mój zarzut w jego stronę, bo po prostu nie jest to produkt długotrwały.

Zerknijcie na Hello Happy jeżeli lubicie lekkie podkłady o naturalnym wykończeniu, ekspresowe w aplikacji i przyjemne w noszeniu.

 

Tagi: , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares