Glam Brush

Co prawda na dziś miałam zaplanowany zupełnie inny post, ale wczoraj dotarły do mnie pędzle GlamBrush, więc pomyślałam, że może będziecie chciały zobaczyć jak prezentują się z bliska.
Jeżeli ktoś nie wie (w co wątpię) GlamBrush, to pędzle zaprojektowane przez vlogerkę Hanię Knopińską-Grzenkowicz, znaną jako digialgirl13. Moja ‘kolekcja’ pędzli jest wystarczająca, ale jak tylko dowiedziałam się o projekcie Hani, wiedziałam, że zamówię kilka sztuk z czystej ciekawości. Zdecydowałam się na pięć sztuk, które przyszły owinięte w folię bąbelkową, przewiązaną wstążką. A tak pędzle wyglądają z bliska:

T6 – Pędzle idealny do nakładania korektora pod oczami, do rozprowadzania korektora i produktów rozświetlających na dużych partiach twarzy. Sprawdza się również do nakładania podkładów w kremie i płynie oraz do precyzyjnego nakładania pudru i do rozświetla oraz różu do policzków.

T9 – Pędzel idealny do precyzyjnego nakładania pudru, szczególnie na okolicę pod oczami, idealny również do nakładania korektora oraz precyzyjnego konturowania twarzy.

O2 – Pędzel duo fiber do nakładania punktowo korektora, rozcierania korektora oraz do rozcierania cieni i nakładania cieniutkiej mgiełki kosmetyku (pudrowego oraz kremowego).

O3 – Klasyczny pędzel do rozcierania – sprawdza się do rozcierania cieni oraz do nakładania korektora.

O8 – Pędzel idealny do pracy z produktami suchymi i mokrymi. Wielozadaniowy – idealny do nakładania bazy na powieki, do nakładania cieni, rozświetlania szczytów kości policzkowych oraz łuków brwiowych. Można nim nakładać korektor pod oczy oraz na wybrane punkty na twarzy jak również konturować nos

Włosie pędzli w dotyku jest bardzo przyjemne. Jeżeli chodzi o wygląd trzonków – podoba mi się ich kolor, biało-perłowy, natomiast jeżeli mam być szczera to logo kompletnie nie jest w moim stylu. Wystarczyłoby mi samo oznaczenie pędzla. Ale wiadomo, kwestia gustu i o tym się nie dyskutuje 🙂 Jestem bardzo ciekawa jak pędzle będą sprawdzać się w akcji. Po dłuższym przetestowaniu na pewno podzielę się z Wami swoją opinią. Dajcie znać, czy kupiłyście już GlamBrush, lub może planujecie zakupy ?

 

Tagi: , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares