Bobbi Brown & ILLUMINATING CHEEK PALETTE

No dobrze. Muszę to przyznać. Blog przegrał z przeprowadzką i remontem. I choć produktów o których chcę Wam opowiedzieć ciągle przybywa, to przegrywam walkę z czasem. Nawet nie wiem kiedy z piątku zrobił się nagle wtorek. W dodatku stosy kartonów, które na mnie patrzą z każdej strony wcale nie pomagają w mobilizacji. Dziś korzystam z chwili wolnego pomiędzy skręcaniem szafy z Ikea i przedstawiam Wam świetną paletę od Bobbi Brown.

 

 

Illuminating Cheek Palette pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji Havana Brights Collection. Dostępna jest w dwóch odcieniach: Peach, który Wam przedstawiam oraz Guava. W tym neonowym opakowaniu mieści się zestaw trzech, dla mnie idealnych odcieni. Mam tu wszystko, co lubię do podkreślana polików. Delikatny brąz z dodatkiem złotych drobinek na twarzy wygląda subtelnie i naturalnie. Dobrze sprawdzi się dla jasnych i średnich karnacji. Matowy róż w cudownym koralowo-brzoskwiniowym odcieniu. Ma bardzo dobrą pigmentację i utrzymuje się na policzku nienagannie. No i prawdziwa gwiazda – rozświetlacz o złotawo-brzoskwiniowym odcieniu. Wszystko w ciepłej tonacji. Tak jak lubię. Produkty do makijażu marki Bobbi Brown znam od dawna, i do tej pory mnie nie zawiodły. Doceniam ich jakość. Ta paletka jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale też bardzo poręczna, co za tym idzie: lato – wakacje – idealna, aby stworzyć nią lekki, słoneczny makijaż.

 

 

Paleta w odcieniu Peach niestety jest już wyprzedana online, ale polecam polować na nią w stacjonarnej Perfumerii Douglas!

 

 

Tagi:

by
Previous Post Next Post
0 shares