Smashbox & Be Legendary Lipstick

Pamiętacie ostatni Beauty Sunday, w którym pokazywałam świetne szminki? Dziś te cuda prezentuję z bliska. Zapraszam !

 

“Nadaj swoim ustom doskonały wygląd dzięki oferowanej przez Smashbox Cosmetics Be Legendary Lipstick, niezastąpionej długotrwałej szminki do ust, która stanowi niezbędne uzupełnienie wyjątkowego, indywidualnego wizerunku.”

 

SMASHBOX – Be Legendary Lipstick  wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Cała kolekcja ponad stu! kolorów szminek Be Legendary robi wrażenie. Na mnie zrobiła ogromne ! Ale nie tylko za sprawą dużego wyboru kolorów, ale przede wszystkim świetną jakością. Do wyboru wykończenie matowe oraz kremowe. Chwilę zajęło mi przetestowanie tych produktów i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że te o matowym wykończeniu są najmniej wysuszającymi  usta matowymi szminkami. O ! Mimo matowego wykończenia, są niezwykle kremowe przy aplikacji, i zapewniają świetny komfort noszenia. Utrzymują się godzinami, a usta po całym dniu nie cierpią. Te o kremowym wykończeniu są po prostu… przyjemnie kremowe, co wbrew pozorom nie ujmuje ich trwałości. Jasne, że nie utrzymują się tak długo, jak mat. Na moich ustach najlepiej wyglądają przez cztery godziny, potem zaczynają po prostu blednąć, ale w estetyczny sposób. Be Legendary mają bardzo dobrą pigmentację – to szminki z serii: wystarczy jedno pociągnięcie, aby pokryć Twoje usta intensywnym kolorem. Takie właśnie są.

 

Press Tour o wykończeniu matowym, to ciepły ocień nude.

 

High o lśniącym i kremowym, bardzo kremowym wykończeniu. To ciepły, zgaszony róż z domieszką brązu.

 

 

No i na koniec bardzo wyrazista Magenta o matowym wykończeniu.

 

 

Jeżeli nie widziałyście ostatniego Beauty Sunday, zerknijcie koniecznie (klik). Tam prezentuję wszystkie trzy odcienie na ustach.

 

Zdecydowałybyście się na którąś z nich ?
A może już macie swój ulubiony kolor z serii Be Legenday ?

 

 

 

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares