Semilac Spider Gum ∙ łatwe i efektowne zdobienia

Jeżeli jesteście ze mną tu od dawna, to pewnie wiecie, że jestem raczej fanką minimalizmu w manicure. Ale kiedy zobaczyłam ostatnią nowość marki Semilac – żele do zdobień Spider Gum, nie mogłam się oprzeć, żeby ich nie wypróbować. Dlaczego ? Dlatego, że producent obiecuje szybką i łatwą obsługę tych produktów, a nie jest tajemnicą, że namalowanie prostej kreski jest dla mnie nie lada wyczynem. Więc przetestowałam, czy faktycznie tak łatwo wykonać zdobienia za pomocą żeli Spider Gum – efekty możecie zobaczyć poniżej.

 

Spider Gum dostępne jest w pięciu odcieniach 

Żele Spider Gum mają bardzo gęstą, gumową konsystencję, dzięki czemu rzeczywiście niezwykle łatwo aplikuje się je na paznokcie. Do wykonania swoich zdobień sięgnęłam po sondę. Jeżeli chcecie na przykład wykonać kilka kresek obok siebie za jednym razem, możecie wykorzystać do tego wykałaczki.

 

Za pomocą Spider Gum możecie wykonać zarówno proste linie, jak i nieregularne wzory. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Do wykonania neonowych zdobień wykorzystałam lakier hybrydowy 031 Black Diamond, Spider Gum w odcieniu 02 White. Następnie sięgnęłam po pyłki Flash Neon Effect, które za pomocą pędzelka zaaplikowałam na utwardzony żel Spider Gum. Jako, że lakier Black Diamond nie posiada warstwy dyspersyjnej, pyłki przykleiły się tylko do wzoru wykonanego za pomocą żelu Spider Gum.

Do wykonania drugiego wzornika wykorzystałam wszystkie odcienie Spider Gum. Sięgnęłam również po ozdoby do paznokci – kawior w kolorze złota i srebra oraz pięknie opalizujące cyrkonie.

Chyba do końca sama w to nie wierzyłam, ale przyznaję, że wykonanie zdobień za pomocą żelu Spider Gum jest niezwykle łatwe. I jeżeli mi udało się wykonać te zdobienia za pierwszym razem, jestem przekonana, że każda z Was również sobie z nimi poradzi.

by
Previous Post Next Post
0 shares