Karnawałowy manicure: Najnowsza kolekcja Semilac & Dance Flow

Swoboda i emocje, które pulsują w naszych sercach. Radość, którą dzielimy z innymi. Sztuka, która mówi, że jesteśmy czymś więcej niż przemijaniem. To wszystko reprezentuje taniec i inspirowana nim kolekcja Dance Flow. Uwielbiamy to, jak taniec przenosi nas do innego wymiaru, gdzie bez skrępowania możemy wyrażać siebie i swój nastrój. Zamknięte w bańce, zapominamy o świecie zewnętrznym. Wyruszamy w mikro podróż do miejsca czystej ekscytacji. Głębia naszych doznań nie podlega ocenie. Kolekcja Dance Flow to energia, która przeszywa nasze ciała pośród różnorodnych technik tanecznych. Bezpruderyjnie, seksownie, zabójczo. Zawsze autentycznie i z błyskiem! Zatańczymy?

 

Karnawał to czas, w którym bez większych wyrzutów sumienia możemy obsypać się brokatem od stóp do głów i cieszyć się świetną zabawą. Najnowsza kolekcja Dance Flow od Semilac, zawiera dziewięć wyrazistych odcieni o brokatowym wykończeniu. To prawdziwa gratka dla miłośniczek błyskotek. Ale nie tylko. Kolekcja Dance Flow daje wiele możliwości. Jeżeli nie lubisz przepychu na paznokciach, możesz dodać któryś z odcieni jako drobny akcent. Manicure to przecież  zabawa.

 

Inspirację tańcem, w kolekcji Dance Flow znajdziemy w nazwach poszczególnych odcieni. 187 Sweet Rumba to ogniste, ciepłe złoto. Perłowa masa zawiera maleńkie drobinki, połyskujące w tym samym odcieniu ciepłego złota. Zapewnia pełne krycie po dwóch cienkich warstwach. 179 Midnight Samba to mieszanka srebrnych oraz czerwonych drobinek. Krycie uzyskałam przy nałożeniu dwóch bardzo! cienkich warstw. 177 Velvet Disco to prawdziwa dyskoteka. Maleńkie, srebrne drobinki wymieszane z brokatem w kolorze opalizującego fioletu. Kolor bardzo nasycony, zapewnia pełne krycie już przy jednej warstwie. 178 Delicious Cha-Cha baza w odcieniu ciemnego fioletu, w której zatopione zostały drobinki w odcieniach srebra, czerwieni oraz opalizującego fioletu. 180 High Jive to wyjątkowy odcień. Klasyczny odcień ciemnego brązu oraz mieszanka srebrnych i czerwonych drobinek robi wrażenie !

 

174 Fancy Foxtrot to mój faworyt. Mieszanka czerni i szmaragdu. W środku zatopiony jest brokat w odcieniu opalizującej zieleni oraz maleńkie czerwone drobinki.  185 Majesty Waltz to drugi odcień, który bardzo przypadł mi do gustu. Stonowany, a za razem intrygujący. To przezroczysta, biała, drobinkowa baza, w której zatopione są większe cząsteczki brokatu o nieregularnym kształcie. Brokat cudownie opalizuje w odcieniach brzoskwini, srebra oraz błękitu. 172 Tango Amore to ognista czerwień z opalizującymi drobinkami. Krycie koloru – półtransparentne. 181 Spicy Salsa to nasycona, karminowa czerwień, w której zatopione są srebrne oraz czerwone drobinki.

 

 

Na paznokciach przedstawiam Wam odcienie, które najbardziej trafiły w mój gust.

 

174 Fancy Foxtrot. Na paznokcie zaaplikowałam dwie warstwy koloru. O ile na całym paznokciu baza wydaje się być w kolorze czerni, to na krawędziach wyraźnie przebija piękny odcień ciemnego szmaragdu.

 

185 Majesty Waltz połączony z klasyczną bielą, to świetna propozycja, jeżeli lubicie minimalizm, a jednak chcecie dodać delikatny, a za razem przyciągający uwagę akcent. 177 Velvet Disco oraz 178 Delicious Cha-Cha  połączyłam z ciemnym odcieniem klasycznego fioletu.

 

 

A jak wygląda Wasz  karnawałowy manicure ? 

by
Previous Post Next Post
0 shares