Benefit Cosmetics & Galifornia

Muśnięcie słonecznego blasku w środku zimy ! Benefit Cosmetics zaskakuje nowym różem do policzków. Oto GALifornia.

 

NOWY, złoto-różowy róż do policzków GALifornia od Benefit to słoneczny blask dający pełnię szczęścia! W jego pudełeczku kryje się promienne ciepło kalifornijskiego słońca, łączące jasny róż z migoczącym złotem. Specjalnie opracowany dla Galifornia zapach Dreamin’ zawiera nuty czerwonego grejpfruta i wanilii. Całość zwieńcza zaokrąglony pędzel do różu, zapewniający przyjemną, równomierną aplikację.

 

Benefit Cosmetics Galifornia w pudełku.
BENEFIT COSMETICS – GALifornia  wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Galifornia, jak pozostałe róże od Benefit Cosmetics zamknięta została w kartonowym pudełeczku z lusterkiem i małym pędzlem. To finezyjne opakowanie inspirowane hipisowskim stylem kalifornijskich surferek prezentuje się bardzo przyjemnie !

 

 

W środku znajduje się małe cacko. Ciepły odcień różu, ozdobiony  drobinkowym złotem. Po przetarciu tej intensywnej, złotej poświaty ukazuje się przepiękny, mocno nasycony odcień ciepłego różu z odrobiną koralu. Drobinki złota, zatopione w różu są niemal niewidoczne.

Galifornia to nie tylko cudowny odcień, ale też niezwykle ciepły, przywołujący wakacyjne wspomnienia zapach. Gorzki grejpfrut miesza się z ciepłą wanilią i odrobiną kokosa. Zapach nie jest wyczuwalny na skórze, ale bardzo uprzyjemnia aplikację.

Jak większość róży od Benefit Cosmetics, również GALifornia utrzymuje się na mojej twarzy dobrych osiem godzin, nie tracąc w tym czasie na intensywności. No podoba mi się ! I to bardzo.

Róż za chwilę będzie dostępny w Sephora. Bądź czujna 🙂

Nie wiem jak Ty, ale ja się zachwycam !

 

 

Tagi: , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares