ANNY & Happy 5th Annyversary

To już piąte urodziny ANNY ! Chodź świętować ze mną.

 

Tak to już piąte urodziny marki ANNY, a ja po raz pierwszy mam okazję poznać te urocze lakiery z bliska. ANNY znana jest mi od dawna, dostępna na wyłączność w perfumerii Douglas kusiła mnie ogromem kolorów nie raz. Nie wiedzieć czemu nigdy wcześniej nie uległam tym pokusom. Widocznie wszystko ma swój czas i tak oto w moje ręce wpadły trzy odcienie z najnowszej, jubileuszowej kolekcji Happy 5th ANNYversary.

 

Urodzinowa kolekcja składa się z 6 lakierów zamkniętych w uroczych buteleczkach z kokardą: Let Me Entertain YouParty is Started, o których za chwilę, Happy Birthday  żywa czerwień oraz All the best wyrazisty róż. Jeżeli urodziny, to nie mogło oczywiście zabraknąć konfetti! Tutaj znajdziemy dwa rodzaje: Confetti Glam oraz Happy Peppy Balloo. 

 

Let Me Entertain YouParty is Started to odcień ciemnej, zgaszonej zieleni. Chyba się starzeję, bo w moich szufladach z lakierami nie znajdziecie ani jednej sztuki o barwie zielonej. Ta zieleń bardzo mi się podoba. Co prawda bardziej kojarzy mi się z jesienią i na tę porę roku ją odkładam, ale ma w sobie coś przyciągającego, prawda ? Konsystencja lakieru jest rzadka. Pełne krycie uzyskałam po nałożeniu dwóch bardzo cienkich warstw. Lakier schnie wybitnie szybko i pięknie się błyszczy – na zdjęciu widzicie wspomniane dwie warstwy bez użycia lakieru nawierzchniowego.

 

Party is Started to głęboka, ciemna czerwień. Kolor bardzo klasyczny i niezwykle elegancki. Konsystencja również rzadka, co akurat przy tym odcieniu dla niewprawnej ręki może okazać się dosyć problematyczne, gdyż nietrudno o rozlanie lakieru na skórki. A wszystkie wiemy jak trudno usunąć czerwień, dlatego polecam aplikować ultra cienkie warstwy – wtedy unikniecie wpadki. Lakier szybko schnie i mocno błyszczy. Na zdjęciu dwie warstwy bez użycia lakieru nawierzchniowego.

 

Confetti Glam to przeźroczysta baza, w której zatopione zostało drobne konfetti. Baza ma idealną konsystencję, niezbyt gęstą, dzięki czemu można nałożyć taką ilość drobinek jaką sobie zaplanujecie.

Kolekcję Happy 5th ANNYversary znajdziecie z Douglas. Cena: 45 złotych.

 

Jak Wam się podoba kolekcja ? Z którym odcieniem na paznokciach wybrałybyście się na imprezę urodzinową ANNY ?

 

 

 

ANNY – Happy 5th ANNYversary wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares