Laura Mercier Silk Creme Foundation

Czy istnieje podkład idealny ? Nie – bo nam Kobietom zawsze będzie czegoś brakować. Ale istnieją takie (prawie)idealne. I oto jeden z nich.

 

Od producenta: Kremowy podkład beztłuszczowy, który nadaje skórze subtelny koloryt, naturalny, promienny i świeży wygląd. Optycznie zmniejsza drobne zmarszczki i wyrównuje niedoskonałości skóry. Formuła odporna na ścieranie. Do każdego typu cery.

 

W miękkiej, plastikowej tubce zakończonej ‘dzióbkiem’ znajduje się podkład o dosyć gęstej, kremowej konsystencji. Po Silk Creme Foundation sięgam najczęściej w chłodnych miesiącach i wczesną wiosną. Dzięki swojej konsystencji rozprowadza się perfekcyjnie, bez znaczenia czy użyję pędzla, gąbki czy dłoni. Bardzo dobrze kryje, a jednocześnie wygląda niezwykle naturalnie i świeżo. Jeżeli macie mieszaną cerę i oczekujecie jednocześnie zmatowienia i rozświetlenia to to jest to ! Podkład ma satynowe wykończenie i pozostawia na twarzy zdrowy blask. Jest niezwykle wydajny, co chyba jest standardem przy podkładach o bardziej treściwej konsystencji.

 

Jeżeli szukacie dobrego krycia, naturalnego wykończenia i efektu zdrowej, rozpromienionej cery – sięgnijcie po Silk Creme Foundation, bo warto !

 

LAURA MERCIER – Silk Creme Foundation wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares