33. Kongres i Targi LNE Kraków

Niespełna miesiąc temu miałam przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w warszawskich Targach Beauty Forum, a dziś chcę Was zaprosić na Kongres i Targi LNE w Krakowie.

16/17 kwietnia w Expo Kraków odbędzie się 33. Kongres i Targi LNE. Jest to jedna z większych imprez branżowych, organizowanych w Polsce. Będę już czwarty raz w Krakowie na tym świetnym wydarzeniu i muszę przyznać, że każda kolejna edycja wywołuje u mnie co raz większe zainteresowanie.

Czy na Kongres i Targi może wejść każdy ?

Pewnie ! Pod warunkiem, że kupicie bilet – lub zdobędziecie go w inny sposób, ale o tym na końcu 🙂  Jeżeli interesuje Was tylko buszowanie po stoiskach kosmetycznych możecie kupić bilet na same targi, natomiast jeżeli chcecie uczestniczyć w różnego rodzaju wykładach, których jest co niemiara – musicie kupić wejściówkę również na Kongres.

Jak spędzam czas na Kongresie oraz Targach ? 

Na Targach znajdziecie wiele stanowisk z: urządzeniami do salonów kosmetycznych, profesjonalnymi produktami do pielęgnacji ciała, no i oczywiście z kosmetykami i akcesoriami do makijażu. Tych ostatnich jest wciąż najmniej, w porównaniu z całą sekcją pielęgnacyjną, ale widzę, że z roku na rok wystawców ‘makijażowych’ przybywa, co mnie bardzo cieszy. Mam kilka ulubionych stanowisk, które odwiedzam za każdym razem. Natomiast prawda jest taka, że tym razem większość czasu planuję spędzić na Kongresie.

Program Kongresu jest bardzo bogaty. Jeżeli interesuje Was kosmetologia – czekają na Was niezwykłe wykłady. Jest w czym wybierać. Mnie oczywiście najbardziej przyciąga Sesja Makeup, która odbywa się w Niedzielę. Szczegółowy program znajdziecie tutaj.  Tym razem planuję zabrać ze sobą aparat, więc spodziewajcie się fotorelacji 🙂

Jeżeli jeszcze nie kupiłaś biletu, a chciałabyś uczestniczyć w 33. Targach i Kongresie LNE mam świetną wiadomość ! W najbliższy weekend, a potem w kolejny odwiedź mój Facebook – będę miała aż 10 wejściówek do rozdania. Jeżeli chcesz zdobyć jedną z nich – bądź czujna 🙂

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares