Senna Cosmetics & Cheeky Blush Palette Vivid

Dziś nie będzie specjalnego wstępu. Dziś po prostu przedstawiam Ci moją miłość od pierwszego wejrzenia, no i nałożenia ! Oto Senna Cosmetics i Cheeky Blush Palette.

 

Dzisiaj będą same ochy i achy, bo jest to produkt po prostu genialny. Paleta Vivid to dziesięć cudownie kremowych róży. Znajdziesz tu wszystko, czego dusza zapragnie. Są odcienie zgaszonego różu, chłodnego fioletu, koralu czy też delikatnej, dziewczęcej brzoskwini.

 

Natural Rose to jasny, naturalny, zgaszony odcień różu. Incarnate ma w sobie zdecydowane ciepłe, ceglaste tony. Cherry Blossom to jasny róż o bardzo chłodnych tonach. Magenta to intensywny, chłodny fiolet, który nałożony lekką ręką i roztarty staje się bardzo ładnym, chłodnym różem. Dusty Rose to również przybrudzony róż, odrobinę ciemniejszy i cieplejszy niż natural rose. Peony to przepiękny, koralowy odcień o ciepłych tonach. Deep Coral odrobinę jaśniejszy i chłodniejszy od peony. Tender Rose to mieszanka zgaszonych odcieni brzoskwiniowych i różowych. Poppy to niezwykle dziewczęcy, brzoskwiniowy odcień. Terracotta to średni brąz o bardzo ciepłych tonach. Jak widać, zdecydowaną większość palety stanowią odcienie o ciepłych tonach, natomiast mieszając kolory ze sobą możesz stworzyć odcień jaki tylko sobie wymarzysz.

 

Konsystencja produktu oraz wykończenie jest wyjątkowe. Róże są niezwykle kremowe, a przy tym lekkie. Nałożone na policzki i roztarte, magicznie zmieniają swoją formułę i zamiast pozostawiać nieprzyjemne, lepkie wykończenie stają się jakby pudrowe. Magia 🙂 Pigmentacja jest niebywała, co widać na zdjęciach – a tak na prawdę, taką moc koloru uzyskałam delikatnie dotykając różu palcem. Natomiast intensywność bez najmniejszego problemu można budować, gdyż z tym produktem pracuje się wprost genialnie.

 

Jeżeli lubisz kremowe produkty, chcesz w jednym miejscu mieć kilka idealnie skomponowanych odcieni, które dają Ci możliwość mieszania i tworzenia nieskończonej ilości odcieni lub może jesteś wizażystką – paleta Vivid może zostać również Twoją wielką miłością.

 

SENNA COSMETICS – Chekky Blush Palette wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Na twarzy mam: 
Laura Mercier – Creme Silk Foundation 
Mac Cosmetics – Mineralize Skinfinish Natural
Make Up For Ever – Full Cover
Senna Cosmetics: Natural Rose/Magenta

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares