Dior – Bonheur

Różowych lakierów u mnie pod dostatkiem, jednak ciągle szukałam wyrazistego, soczystego różu, który miałby to coś 🙂 no i w końcu znalazłam – oto przed Wami Dior – Bonheur. 

Od producenta: Dior Vernis to połączenie błyszczącego koloru z długotrwałą i intensywną pielęgnacją. Każde nowe nałożenie lakieru poprawia zdrowie paznokci i wzmacnia je. Paznokcie są mniej łamliwe, a bruzdy zminimalizowane. Intensywne kolory i ekstremalny połysk pozwalają na idealny wygląd.

Bonheur to wyrazisty, chłodny róż. Pędzelek w lakierach Vernis jest płaski i szeroki, dzięki czemu lakier aplikuje się szybko i bezbłędnie. Nie ma mowy o smugach, bąblowaniu czy rozlewaniu się lakieru na skórki. Do pełnego krycia wystarczą dwie cieńsze warstwy. Lakier wysycha w tempie ekspresowym, a pokryty top coat’em na moich paznokciach utrzymał się bez szwanku 4 dni. Bonheur to mój idealny róż, który świetnie będzie prezentować się przy skórze muśniętej słońcem. Cena 115 złotych za 10 ml jest wysoka, jednak moim zdaniem warto zainwestować w niepowtarzalne i wyjątkowe kolory takie jak Bonheur czy Porcelaine.

DIOR – Bonheurwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares