Bobbi Brown – Brightening Brick – Pink

Jakiś czas temu do sprzedaży weszły nowe produkty do podkreślania policzków Bobbi Brown. Jako, że jestem dużą fanką Shimmer Brick, z ogromną ciekawością kupiłam paletkę Brightening Brick w odcieniu Pink.

Wielozadaniowy produkt rozświetlający – Brightening Brick w odcieniu Pink – łączy ciepło bronzera i kolor różu, by dodać jasnej karnacji wyjątkowego, subtelnego, różowego blasku.

Brigtening Brick w odcieniu Pink to róż rozświetlający, składający się z sześciu małych prostokątów. Trzy z nich to rozświetlacze, które niestety zawierają w sobie brokat. Miałam nadzieję, że być może to tylko wierzchnia warstwa – niestety po wielokrotnym przetarciu pędzlem brokat wciąż jest obecny. Pozostałe trzy prostokąty to delikatne odcienie różu. Całość daje przepiękny, delikatny, dziewczęcy odcień różu na policzkach, pokryty niestety drobnym brokatem. Uwielbiam wszelkie kosmetyki rozświetlające, ale ten brokat to dla mnie trochę za dużo. Jeżeli po dłuższym stosowaniu okaże się, że w niższych warstwach produktu drobinki nie są obecne, na pewno zrobię odpowiednią adnotację. Róż utrzymuje się na moich policzkach cały dzień. Nie ściera się oraz nie tworzy nieestetycznych plam.

Mam mieszane uczucia, co do tego kosmetyku. Z jednej strony kolor podoba mi się bardzo, jednak ten brokat pozostawia pewien niesmak. Mam nadzieję, że po dłuższym użytkowaniu, drobinki magicznie gdzieś znikną.

BOBBI BROWN – Brightening Brick – Pink wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares