IsaDora Perfect Moisture Lipstick

Perfect Moisture Lipstick kolor i pielęgnacja – ta niezwykle kremowa szminka na bazie czystych olejów roślinnych. Formuła z odżywczym pantenolem pielęgnuje skórę warg i zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Zawiera filtr przeciwsłoneczny, jest bezzapachowa.

Odcień 174 Orange Club to intensywna, soczysta pomarańczowa czerwień o ciepłych tonach. Nie do końca czuję się dobrze w tym odcieniu, ale przetestowałam pomadkę pod względem trwałości i muszę przyznać, że wypadła bardzo dobrze. Szminka ma bardzo kremową konsystencję, dzięki czemu gładko sunie po ustach. Nie podkreśla suchych skórek, wręcz przeciwnie pozostawia uczucie wypielęgnowanych, nawilżonych ust. Równomiernie pokrywa usta kolorem. Nie jest to pomadka, która zastyga na ustach, więc przy bardzo intensywnych odcieniach trzeba uważać, aby nie rozmazać produktu na całej twarzy. W ciągu dnia kolor ściera się równomiernie. Na moich ustach utrzymała się 6 godzin, po posiłku wymagała drobnych poprawek.

Gama kolorystyczna jest bardzo bogata, więc jeżeli czujecie się skuszone, to na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie kolor.

ISADORA – Orange Clubwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares