Zove – Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set

W poprzednim poście prezentowałam zestaw Luxury Set. Dziś czas na Complete Eye Set.

Complete Eye Set zamknięty jest w mniejszej kosmetyczce w kolorze różowego złota. Dla osób które nie czytały poprzedniego posta: kosmetyczka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, w środku posiada grubą podszewkę. Zamek zdobi piękny, elegancki brelok z logiem marki.

Trzonki pędzli są matowe w kolorze delikatnego beżu z domieszką różu. Na końcach trzonków znajduje się napis Zoeva oraz Rose Golden, natomiast na górze trzonka znajdziemy numer pędzla oraz opis, do czego jest dedykowany. Na metalowej skuwce, w kolorze różowego złota wytłoczone jest malutkie logo firmy.

Complete Eye Set składa się z dwunastu pędzli przeznaczonych do oczu:

322/ Brow Line – przeznaczony do podkreślania brwi. Wykonany z włosia syntetycznego taklon. Pojawił się również w zestawie Luxury Set.

310/ Spot Liner – najmniejszy pędzelek z całej kolekcji marki Zoeva. Idealny do malowania kresek, wypełniania luk między rzęsami.

238/ Precise Shader – przeznaczony do precyzyjnej aplikacji cieni. Wykonany z naturalnego włosia kozy.

230/ Luxe Pencil – precyzyjny ołówkowy pędzel. Sprawdza się do aplikacji oraz rozcierania cieni. Wykonany z naturalnego włosia kuca.

231/ Luxe Petit Crease – średniej wielkości pędzel do rozcierania cieni. Wykonany z naturalnego włosia kozy.

228/ Luxe Crease – przeznaczony do rozcierania cieni. Pojawił się również w zestawie Luxury Set. Wykonany z naturalnego włosia kozy.

232/ Luxe Classic Shader – uniwersalny pędzel do aplikacji oraz rozcierania cieni. Wykonany z włosia syntetycznego.

227 Luxe Soft Definer – genialny pędzel do rozcierania cieni. Wykonany z naturalnego włosia kozy.

325/ Luxe Brow Light – przeznaczony do rozświetlania łuku brwiowego. Wykonany z mieszanki włosia syntetycznego i naturalnego.

142/ Concealer Buffer – idealny do aplikacji korektora. Wykonany z włosia syntetycznego taklon.

221/ Luxe Soft Crease –  kolejny, świetny pędzel do rozcierania cieni. Wykonany z mieszanki włosia syntetycznego i naturalnego.

235/ Contour Shader – przeznaczony do konturowania powieki, świetnie sprawdzi się również do aplikacji bazy lub cieni w kremie. Wykonany z naturalnego włosia kozy.

Complete Eye Set jest również dostępny w zestawie z akrylowym pojemnikiem na pędzle. Na szerszych ściankach widnieje złote logo marki. Wymiary pojemnika: 10.6 x 10.3 x 6.2 cm. Idealny do przechowywania pędzli Zoeva oraz pędzli innych firm z dłuższymi trzonkami. Prezentuje się schludnie i elegancko.

Jak już wspomniałam wcześniej – są to najpiękniejsze i najbardziej eleganckie pędzle jakie widziałam. Idealnie dopracowane. Zestawy są bardzo przemyślane. Warte każdej złotówki.

 

 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares