Nowe odcienie najbardziej jesiennej kolekcji Sweater Weather Semilac

Semilac Sweater Weather

Jesień trwa w najlepsze. Aromatyczna herbata i świece zapachowe umilają mi jesienne popołudnia i wieczory. Ale dla mnie nie ma jesieni bez sweterkowych paznokci, więc najwyższy czas pokazać Wam nowe odcienie kolekcji Sweater Weather.

SEMILAC SWEATER WEATHER 

 

Lubię sweterkowe zdobienia, bo wbrew pozorom są bardzo łatwe do wykonania, a sprawiają, że od razu robi się ciepło i przytulnie. Limitowana kolekcja, którą pokazywałam Ci rok temu TUTAJ powraca w towarzystwie czterech nowych odcieni. To piękne pastelowe odcienie, które mają zatopione mikro włókna imitujące strukturę ciepłego swetra.

560 FROSTY MORNING rozbielona lawenda z dodatkiem fiołkowych drobinek
561 COSY DAY rozbielony błękit z dodatkiem opalizujących niebieskich drobinek


562 WARM EVENING
rozbielona brzoskwinia z dodatkiem opalizujących czerwonych drobinek
563 HEARTWARMING biel, w której zatopione są czarne drobinki

SEMILAC SWEATER WEATHER

Ostatnio Semilac wypuścił tyle nowości, że przydałaby mi się conajmniej jedna dodatkowa para rąk, żeby wszystko zaprezentować Wam na paznokciach. Dlatego przygotowałam dwie stylizacje na wzornikach z wykorzystaniem nowych odcieni z kolekcji Sweater Weather.

 

W tej stylizacji wykorzystałam odcień: 562 Warm Evening piękną rozbieloną brzoskwinię, którą pokryłam przezroczystym pyłkiem akrylowym, aby uzyskać matowe wykończenie. Pozostałe odcienie to: 054 Pale Peach Glow do którego przykleiłam ozdoby do paznokci i złoty kawior, 056 Pale Peach Glow w który wtarłam pyłek 682 Aurora Pink oraz 094 Pink Gold.

 

Druga stylizacja w ciemniejszych odcieniach to 561 Cosy Day, 526 Teal, 604 Chameleon Top No Wipe. Do wykonania kraty wykorzystałam żele SemiArt w odcieniach Black, White oraz Silver.

Jestem ciekawa który z nowych odcieni kolekcji Sweater Weather podoba Wam się najbardziej.

Dajcie znać czy odpowiada Wam forma przedstawienia kolekcji na wzornikach, czy jednak wolicie zobaczyć jak kolory prezentują się na paznokciach.

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares