Nowość Semilac ! Sweater Weather – najbardziej jesienna kolekcja lakierów hybrydowych ∙ EDYCJA LIMITOWANA !

SEMILAC Sweater Weather

Aromatyczna herbata, dobra książka i ciepły sweter – to moje atrybuty udanego jesiennego wieczoru. I jeżeli chodzi o świat urodowy to w tym sezonie nie zabraknie jesiennego klimatu również na paznokciach. Sweterki ciągle w modzie ! A nikt inny, nie podąża za trendami tak jak marka Semilac i jak zawsze zaskoczyła mnie i pewnie Was również najnowszą limitowaną kolekcją lakierów hybrydowych Sweater Weather. Sześć nowych odcieni. Jest ciepło i przytulnie. Chodźcie szybko zobaczyć całą kolekcję z bliska. 

Najnowsza limitowana kolekcja lakierów hybrydowych Semilac to kwintesencja przytulności, ciepła kolorowych świec, miękkości ukochanego swetra oraz niepowtarzalnego klimatu, który może opanować jesienną aurę! Wiesz, co mamy na myśli? W takim razie świetnie otulisz się naszymi kolorami idealnymi na Sweater Weather! Zakochaj się w limitowanej kolekcji kolorów “sweterkowych” z zatopioną delikatną drobinką. Na samą myśl robi się ciepło.

Semilac Sweater Weather 

Kto zna mnie nie od dziś wie, że najbardziej lubię gładki, minimalistyczny manicure i taki też Wam najczęściej prezentuję. Ale ostatni pokaz Semilac był dla mnie tak bardzo inspirujący, że poczułam ogromny pociąg do zdobień, więc już dziś zapowiadam Wam, że rok 2019 na loveliness w kategorii manicure będzie bardzo ciekawy. Bez obaw, nie zobaczycie u mnie nagle metrowych paznokci z Myszką Miki (to po prostu nie mój styl). Udowodnię Wam, że na krótszych, naturalnych paznokciach też można nosić zdobienia – eleganckie i z klasą. Ale to taka mała zapowiedź, potrzymam Was jeszcze trochę w niepewności a dziś chcę Wam przedstawić z bliska najnowszą kolekcję Semilac – Sweater Weather

Limitowana kolekcja Sweater Weather to 6 nowych, limitowanych odcieni – zgaszonych, trochę pastelowych. Każdy kolor ma w sobie zatopione mikroskopijne drobinki, które dają efekt struktury, ciepła, miękkości  i przytulności.

Semilac Sweater Weather – 6 nowych, limitowanych odcieni

548 WINDY DAY przepiękna zgaszona mięta, w której zatopione są opalizujące miętowe zrobinki – to mój faworyt całej kolekcji

549 COLD AS ICE chłodny błękit z dodatkiem niebieskich opalizujących drobinek

550 STAY IN BED chłodny odcień fioletu z dodatkiem czerwonej drobinki

551 TEA, PLEASE chłodny odcień średniego, zgaszone różu z zatopionymi opalizującymi drobinkami w kolorze ciemnego różu

552 TIME TO WINE ciepły odcień różu z dodatkiem opalizujących czerwonych drobinek

553 LAZY MORNING to jasny, chłodny odcień różu, w którym zatopione są opalizujące drobinki na odcień ciemnego różu

Kolekcja Sweather Weather daje duże możliwości. Możemy nosić kolory po prostu solo, stworzyć piękny, ciepły mono lub multi chrome, wyczarować przytulne sweterkowe, nordyckie wypukłe zdobienie. Jak zawsze ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Moje stylizacje z wykorzystaniem najnowszej kolekcji pojawią się już za chwilę na moim Instagramie (klik) więc bądźcie czujne.

Macie swojego faworyta w kolekcji Sweater Weather ?

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares