NARS Loaded Eyeshadow Palette · edycja limitowana

Paleta NARS Loaded eyeshadow palette opakowanie

NARS Loaded Eyeshadow Palette to nowość marki, która weszła do sprzedaży z początkiem lata. Dwanaście nowych odcieni, więcej pigmentów, większa intensywność koloru. Mieszanka wykończeń, ciepłe odcienie. Brzmi kusząco ? No to zapraszam. Są zdjęcia wszystkich odcieni no i mój makijaż. I chociaż to edycja limitowana, to wciąż jest dostępna w perfumerii Sephora.

 

Kolejna paleta cieni do kolekcji. Tak, nie boję się wcale tego słowa: KOLEKCJA. Jedni kolekcjonują znaczki, drudzy ubrania a ja kolekcjonuję kosmetyki. Szczególnie kolorowe. Ale tylko te świetnej jakości i w pięknych opakowaniach. No właśnie i może zacznijmy właśnie od opakowania. Mała, idealnie mieszcząca się w dłoni solidna kasetka, na wierzchu której znajduje się spore, złote lusterko. Zmora do fotografowania, ale trzeba przyznać, że cieszy oko.

 

 

A co kryje w sobie NARS Loaded Eyeshadow Palette ?

 

W palecie znajduje się dwanaście nowych odcieni. To mieszanka wykończeń: mat oraz połysk. Matowe cienie są wyjątkowo miękkie i delikatne. Do tej pory najlepszymi matowymi paletami, które posiadam były Urban Decay Basic (klik) oraz Basics 2 (klik). Paleta Loaded jest równie dobra, ale jej odcienie są po prostu cieplejsze. Cała paleta jest świetnie skomponowana. Są tu jasne, średnie oraz ciemne odcienie. Jak dla mnie, paleta kompletna. Cały środkowy rząd to przepiękne ciepłe odcienie, w których ostatnio czuję się najlepiej.

 

 

 

Wszystkie cienie w NARS Loaded Eyeshadow Palette mają nienaganną pigmentację.

 

Jeden odcień ( Montaillou) nie do końca lubi się z płaskimi pędzlami i tymi do rozcierania, za to świetnie współpracuje z precyzyjnym pędzlem ołówkowym. Pozostałe jedenaście odcienie współpracują perfekcyjnie. Przyjemnie i łatwo się rozcierają. Jeżeli chodzi o trwałość, to nie mam tu nic do zarzucenia. Ostatnio będąc w podróży wykonałam paletą cały makijaż oka, bez użycia bazy. Po 12 godzinach cienie były wciąż na swoim miejscu w stanie idealnym. Żadnego rolowania czy prześwitów.

 

NARS Loaded Eyeshadow Palette: próbki kolorów

 

· Newbury Street to jasny waniliowy odcień z dodatkiem złotego blasku
· Foix matowy, ciepły brzoskwiniowo-biszkoptowy odcień
· Splendor metaliczny, chłodny odcień taupe z dodatkiem srebrnego błysku
· Windsor matowy odcień ciepłego beżu.
· Castille matowy, bardzo ciepły odcień brązu z dodatkiem pomarańczowych tonów
· Versailles połyskujący brąz
· Privilege połyskujący, ciepły odcień złota z dodatkiem żółtych tonów
· Alnvick połyskujący, miedziany brąz
· Montaillou matowy, ciemny odcień brązu
· Dover matowy odcień taupe
· Beaumaris połyskujący brąz z dodatkiem ciepłych tonów
· Reale satynowa czerń z dodatkiem połyskujących drobinek

 

Paleta NARS Loaded Eyeshadow dostępna jest TUTAJ

 

Jest to najlepsza paleta cieni marki NARS jakiej miałam okazję używać. Cienie mają przepiękne kolory i są świetnej jakości. Tak jak wspomniałam na początku, jest to edycja limitowana, ale wciąż dostępna w sprzedaży i szkoda, że jest tak mało popularna.

 

 

 

 

Tagi: , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares