Inglot – HD Sculpting Powder

Marka Inglot ostatnimi czasy pozytywnie mnie zaskakuje. Wprowadzili dużo ciekawych produktów, między innymi pudry HD do modelowania twarzy.

Dostępne w pięciu, specjalnie wyselekcjonowanych kolorach Pudry do modelowania twarzy HD doskonale dopasują się do wszystkich typów urody – od zimnej po ciemną tonację. Jaśniejsze odcienie rozświetlają i optycznie uwypuklają, podczas gdy ciemniejsze wysmuklają i oddalają podkreślone nimi partie twarzy. Delikatna formuła i specjalnie dobrane pigmenty sprawiają, że pudry doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym makijażu, jak również podczas sesji fotograficznych w najwyższej technologii cyfrowej.

Puder do modelowania twarzy HD idealnie zmieści się w kasetce wielokrotnego użytku z serii Freedom System. Opakowanie przyjazne dla środowiska – po zużyciu produktu wystarczy jedynie wymienić wkład.
505 – to neutralny odcień brązu, który świetnie nadaje się do modelowania twarzy. Mimo, iż ma bardzo dobrą pigmentację trudno zrobić sobie nim krzywdę w postaci plam. Można ładnie budować intensywność koloru.Utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin. Nie uraczymy w nim żadnych drobinek, czy brokatu. Pięknie się blenduje. Duży plus za wydajność.
503 – to jasny puder, który idealnie nadaje się pod oczy, lub w miejsca, które chcemy subtelnie rozświetlić. Puder ma piękne, satynowe wykończenie.

Pudry są świetnej jakości. Trwałe, wydajne o przyjemnym wykończeniu. Jeżeli musiałabym się do czegoś przyczepić, to odrobinę pylą, jednak mogę to jakoś przeżyć 🙂 Cena : 29 zł, za 5,5g

Na zdjęciu: Mary Kay – Chiffon, The Balm – Betty-Lou, Mac – Harmony, Inglot – 505

INGLOT – Puder HD 505wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


INGLOT – Puder HD 503wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares