Wiosna w pełni ! Nowe, pastelowe odcienie Extend 5in1 Semilac

Jak macie się w tym trudnym dla nas wszystkich czasie ? Macie czas, siłę i ochotę dbać o siebie ? U mnie bywa różnie. Są dni kiedy nie mam siły i ochoty na nic, i przez większość dnia chodzę z dziećmi w piżamie, ale jednak więcej jest tych dobrych dni kiedy staramy się robić w domu fajne rzeczy. Czy Wam ten czas też tak szybko leci ? Wydaje mi się, że przed chwilą pisałam tu o lakierach hybrydowych Extend 5in1 Semilac w nowych odcieniach nude, a tu już mamy kwiecień i kolejne nowe odcienie. Tym razem mam Wam do pokazania piękne pastelowe kolory.

 

Czy jest tu ktoś kto nie lubi nosić wiosną na paznokciach pasteli ? Ja uwielbiam, z resztą nie tylko wiosną. Cieszę się, że marka Semilac ciągle poszerza kolorystykę lakierów Extend 5in1. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o tych produktach, to lakiery z serii Extend 5in1 to: baza, kolor, top coat w jednym. Dodatkowo możecie nimi również nadbudować paznokcie oraz przedłużyć je aż do 1 cm.

SEMILAC EXTEND 5IN1 ODCIENIE

 

Pastelowa kolekcja to pięć nowych odcieni:

807 PASTEL BLUE rozbielony pastelowy błękit

808 PASTEL MINT idealna pastelowa mięta

811 PASTEL LAVENDER rozbielony fiolet

813 PASTEL PINK ciepły odcień koralowego rózu

814 PASTEL PEACH jasna pastelowa brzoskwinia

 

Na moich paznokciach od kilu dobrych tygodni gości odcień 815 Delicate Mocha, o którym pisałam ostatnio tutaj. Jak w każdej nowej kolekcji są odcienie które podobają mi się szczególnie. Tym razem jest to 813 Pastel Pink oraz 814 Pastel Peach. Jeżeli zastanawiacie się czy ta formuła pięć w jednym zdaje egzamin. W moim przypadku sprawdza się świetnie i nie widzę żadnej różnicy w trwałości między Extend 5in1 a klasycznymi lakierami hybrydowymi. Różnica jaką zauważam jest w konsystencji produktu. Lakiery Extend 5in1 są bardziej gęste i zajęło mi chwilę, żeby nauczyć się ich aplikacji. Ale było warto, bo manicure lakierami z serii Extend 5in1 jest po prostu ekspresowy.

by
Previous Post Next Post
0 shares