Givenchy Les Nocturnes · Striking Night Lights Holiday

Les Nocturnes Striking Night Lights Holiday

Chociaż rzadko opowiadam na blogu o swoich prywatnych sprawach, to dziś czuję potrzebę usprawiedliwienia swojej mniejszej aktywności tutaj. Końcówka roku nie była dla mnie zbyt łaskawa. Zdrowotne problemy, pobyt w szpitalu sprawiły, że wszystkie sprawy zeszły na dalszy plan, a na blogu zrobiły się zaległości, szczególnie w prezentowaniu zimowych nowości. Sytuacja jest w miarę opanowana, więc jestem i nadrabiam! Pod koniec roku marki wypuściły sporo bardzo ciekawych kolekcji świąteczno/zimowych. Jedną z nich jest Les Nocturnes od Givenchy.

 

Les Nocturnes to gwieździsta kolekcja ubrana w przepiękne opakowania. Poza kultowym sypkim pudrem Prisme Libre, który pojawia się przy każdej świątecznej kolekcji, dwa produkty zasługują na szczególną uwagę. La Palette Eclats Nocturnes to przepiękna paletka, w środku której znajdują się trzy cienie. Lekko przykurzony fiolet opalizujący na odcienie granatu i różu. Wspaniały miedziany brąz o satynowym wykończeniu i ciepłe złoto z dodatkiem brokatowych drobinek. Cienie mają bardzo przyjemną fakturę, łatwo nanoszą się i rozcierają na oku.

 

 

Le Rouge-À-Porter to pomadka, która nadaje ustom świetlisty kolor zgaszonej czerwieniu Brun Nocturne. Ma przyjemnie kremową konsystencję, gładko sunie po ustach i pozostawia naturalne, błyszczące wykończenie. Jest bardzo komfortowa w noszeniu, daje przyjemne uczucie nawilżenia. Nie utrzymuje się przez wiele godzin, ale tego w końcu nikt nie obiecuje.

 

Czy Was też oczarowały opakowania kolekcji Les Nocturnes od Givenchy ?

 

Tagi: , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares