Semilac Sharm Effect · Wszystkie odcienie · Manicure

Manicure wykonany za pomocą produktów Sharm Effect od Semilac

Semilac Sharm Effect to nowa linia produktów umożliwiających tworzenie stylizacji z wykorzystaniem efektu Sharm. Kolekcja składa się z 18 kolorowych lakierów hybrydowych do zdobień typu Sharm oraz dwóch baz: Sharm Base White oraz Semilac Sharm Base Clear. Produkty są magiczne! Cała kolekcja oraz mój manicure poniżej. Zapraszam !

Wydawało mi się, że po pyłkach Galaxy, o których pisałam TU nic mnie bardziej nie zachwyci. Świat stylizacji paznokci, lakierów hybrydowych tak się rozwija, a Semilac co chwila prezentuje kolejne to nowości, że czasem mam dylemat na jaki manicure się zdecydować.


I choć przez cały rok mogłabym nosić swój ulubiony 034 Mardi Gras, to jednak takie perełki jak Sharm Effect kuszą do małych szaleństw.


Mój manicure to pyłek Semilac Flash (o wszystkich pyłkach Flash pisałam TU) w odcieniu 04 Amazing Frog. Zdobienie wykonałam za pomocą czterech odcieni Sharm Effect: 617 Navy Blue, 621 Magenta, 623 Violet oraz 622 Light Blue.

Jak wykonać zdobienie Sharm Effect ? 

● na przygotowaną płytkę paznokcia nakładamy Semilac Base i utwardzamy warstwę pod lampą
● nakładamy specjalną bazę – w moim przypadku – Semilac Sharm Base White i utwardzamy ją w lampie.
● na utwardzoną bazę Semilac Sharm Base White nakładamy drugą warstwę tego produktu i nie utwardzamy go;
● pędzelkiem do zdobień lub sondą nakładamy wybrane przez siebie odcienie z kolekcji  18 kolorów Semilac Sharm Effect i czekamy, aż wzór rozpłynie się na bazie, tworząc ozdobny efekt. Później utwardzamy go pod lampą;
● na gotowy wzór nakładamy Semilac Top i utwardzamy go w lampie. Ja zawsze nakładam Top No Wipe.

 

Kolory w kolekcji zostały świetnie przemyślane, tak aby sięgać po nie przez cały rok. Oprócz przepięknych ocieni fuksji, różu i błękitu, które wykorzystałam do swojego manicure znajdziecie tu również soczysty żółty odcień 630 Yellow, intensywną zieleń 631 Green, przepiękny głęboki odcień turkusu 627 Turquoise,  jak również granat 628 Dark Blue, szlachetne złoto 619 Gold oraz Srebro 620 Silver. Oprócz tych intensywnych odcieni, w kolekcji znajdują się również kolory, które przywołują mi na myśl nadchodzącą jesień: dwa piękne odcienie czerwieni 618 Red oraz 626 Strwaberry Red, wyjątkowy odcień kwiatu orchidei 625 Orchid  intensywny, ale nie neonowy odcień pomarańczy 624 Orange oraz głęboki odcień brązu 616 Brown. W kolekcji Sharm Effect nie mogło też zabraknąć bazowych odcieni jak biel 632 White oraz czerń 629 Black.

 


Jak widzicie kolekcja lakierów hybrydowych Sharm Effect jest bardzo bogata i różnorodna.


Sharm Effect jest bardzo wciągający. To jak lakiery rozpływają się na bazie tworząc za każdym razem inny, wyjątkowy wzór sprawia niesamowitą frajdę, a przecież właśnie to w wykonywaniu manicure jest najważniejsze. Żeby nie tylko cieszył oko, ale żeby wykonywanie go sprawiało nam przyjemność. Ja jestem zachwycona kolekcją, szczególnie odcieniami fuksji, różu, granatu i srebra. Moje jednolite paznokcie odchodzą chwilowo w zapomnienie.

 

 

 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares