SemiFlash Chameleon & Holograficzny manicure

Jeszcze do niedawna SemiFlash dostępny był w jednym, metalicznym odcieniu. W połowie marca Semilac rozszerzył rodzinę pyłków i wprowadził aż osiem nowych odcieni. Lustrzane, holograficzne, a może efekt kameleona na paznokciach ? Proszę bardzo !

 

Pyłki SemiFlash zamknięte są w przezroczystych, przypominających kryształ opakowaniach, wykonanych z solidnego plastiku. Każde opakowanie zawiera 0,5 g produktu. Chodź z pozoru wydaje się to mało, to uwierzcie mi, że te mocno zmielone proszki są niezwykle wydajne. Jak już wspomniałam pyłki występują w ośmiu kolorach. Sześć z nich to efekty kameleona, jeden przepiękny efekt lustra no i mój ulubiony holograficzny. Końcowy efekt zależy od koloru, na który aplikujemy pyłek. Największą intensywność (i efekt, który ja lubię najbardziej) uzyskamy aplikując SemiFlash na czarny lakier hybrydowy. Zapraszam na prezentację wszystkich odcieni SemiFlash. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć poszczególnych kolorów  – koniecznie zerknijcie do Galerii.

 

 

Pierwszy z pyłków to znany już SemiFlash 09 Metallic, który pozostawia na paznokciach metaliczny blask. Zaraz za nim Chameleon 01 Bee Mystery to zielony pyłek, który na paznokciach zmienia się w odcień starego złota i żółci z dodatkiem zielonego blasku. Chameleon 02 Violet Shell to intensywny i bardzo głęboki odcień fioletu z dodatkiem różowych tonów.

 

 

Chameleon 03 Green Venom to żywy, ciepły odcień zieleni z dodatkiem przepięknych chłodnych, niebieskich tonów. Chameleon 04 Amazing Frog to mój kameleonowy faworyt. Jest prze prze przepiękny ! Odcienie zieleni, szmaragd i fiolet idealnie przez siebie przenikają. Chameleon 05 Purple Viper  intensywny fiolet z dodatkiem niebieskich odcieni.

 

 

Chameleon 06 Antique Cicada to bordowo-benzynowy odcień, bardzo efektowny. Mirror 07 Blue Dragonfly to jasny pyłek, który po wtarciu w czarny lakier hybrydowy, zamienia się w przepiękny granatowy odcień z lustrzanym efektem. No i na koniec mój największy faworyt 08 Holo Instinct, czyli pyłek, który daje holograficzny efekt, i mieni się na wszystkie odcienie tęczy.

 

 

Jak aplikować pyłki ?

 

Aplikacja pyłków jest banalnie prosta.
Na utwardzoną bazę aplikujemy lakier hybrydowy 031 Black Diamond, który nie posiada warstwy dyspersyjnej. Kolor utwardzamy i od razu wcieramy pyłek, który dokładnie zabezpieczamy topem. Jeżeli chcecie użyć innego koloru niż czarny, aplikujemy bazę, następnie wybrany przez nas kolor. W kolejnym kroku sięgamy po Top No Wipe, w który po utwardzeniu wcieramy pyłek. Na całość ponownie aplikujemy Top pamiętając o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. I gotowe.

Do aplikacji pyłków SemiFlash Chameleon można użyć zwykłej pacynki lub narzędzia Silicone Brush, które posiada dwie elastyczne końcówki, idealne do dokładnej aplikacji pyłków. Naprawdę jest to świetne narzędzie, gdyż końcówki bardzo łatwo się czyści, co w przypadku posiadania większej ilości pyłków jest idealnym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o pyłki 07 Blue Dragonfly oraz 08 Holo Instinct najlepiej aplikować je po prostu palcem.

 

A na koniec moja propozycja na łatwy, a zarazem efektowny wiosenny manicure z wykorzystaniem pyłku 08 Holo Instinct oraz lakieru hybrydowego 056 Pink Smile.

 

 

Tagi: , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares