WeddiNails 9 przepięknych odcieni najnowszej kolekcji Semilac

weddi nails semilac

Sezon ślubny trwa w najlepsze, więc to idealna okazja, żeby zaprezentować Wam kolekcję Semilac WeddiNails. Dziewięć przepięknych odcieni pudrowego różu oraz brzoskwini skradnie Wasze serce.


WeddiNails
to przepiękna kolekcja dziewięciu odcieni utrzymanych w kolorystyce rozbielonego pudrowego różu oraz brzoskwiniowych tonów. Jest też trochę błysku w kolorach nude.  Kolekcja WeddiNails nie jest oczywiście dedykowana tylko dla panien młodych. Jest skierowana do każdej kobiety, który chce poczuć się pięknie i wyjątkowo na uroczystości jaką jest ślub oraz wesele. Więc jeżeli jesteś panną młodą, mamą, teściową, świadkową, siostrą, koleżanką i szukasz pięknych pastelowych odcieni – zerknij koniecznie.

Kiedy otrzymałam zdjęcia z zapowiedzią kolekcji wiedziałam, że skradnie moje serce. Wcale się nie pomyliłam. Uwielbiam każdy ! odcień kolekcji WeddiNails. Mamy tu cztery odcienie o gładkim kremowym wykończeniu oraz pięć przepięknie migoczących kolorów.


572 BRIDE LIKE ME
jasny subtelny róż o chłodnych tonach
573 YOUR WEDDINAILS  ciepły odcień rozbielonej brzoskwini
574 BRIDE IN POWDER PINK ciepły odcień pastelowego pudrowego różu z dodatkiem beżowych tonów


575 BRIDESMAID LIKE YOU 
piękny odcień pudrowego różu
576 BRIDESMAID IN ROSE ciepły odcień różu z dodatkiem drobinek w kolorze srebra
577 SHINE TOGETHER ciepła brzoskwinia obsypana ciepłym złotem


578 GLOW TOGETHER
przepiękny odcień pudrowego różu z dodatkiem złotych drobinek. CUDO !
579 CELEBRATE TOGETHER odrobinę ciemniejszy odcień pudrowego różu z dodatkiem delikatnych drobinek aurora w odcieniach zieleni i złota
580 PARTY TOGETHER jasny odcień ciepłego rozbielonego różu oprószony delikatnymi drobinkami w kolorze złota

Ja jestem zauroczona całą kolekcją. Nie zdarza się to często, żeby kolekcja zachwyciła mnie tak bardzo w całości. Nie jestem w stanie wybrać jednego faworyta kolekcji WeddiNails. Cała jest przepiękna. Kolory mimo, że są jasne i pastelowe są świetnie napigmentowane. Dwie warstwy wystarczają do pełnego krycia.

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares