Semilac Super Cover 6 odcieni w nowej, superkryjącej formule

SEMILAC Super Cover

Mogłoby się wydawać, że latem, w okresie wakacyjnym wszyscy zwalniamy i odpoczywamy. Jednak na pewno nie dzieję się to na rynku kosmetycznym, a już na pewno nie u marki Semilac. Chwilę temu przedstawiałam Wam nowe odcienie lakierów hybrydowych wyjątkowej kolekcji All In My Hands, a dziś mam przyjemność zaprezentować Wam aż sześć nowych kolorów w zupełnie nowej formule.

 

 

Zacznijmy od opakowania. Buteleczki w kolorach bieli i srebra, które już pojawiły się w asortymencie Semilac przy okazji dużej kolekcji Business Line prezentują się bardzo elegancko. A w środku sześć nowych odcieni w zupełnie nowej formule. Lakiery mają gęstą konsystencję, która nie sprawia żadnych problemów przy aplikacji, wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że kolory aplikuje się jeszcze łatwiej, szczególnie przy skórkach. Oprócz gęstszej konsystencji lakiery z kolekcji Super Cover wyróżniają się świetnym kryciem. To, co widzicie na wzornikach to jest jedna warstwa ! Nie byłoby to nic wyjątkowego przy ciemnych kolorach, ale przy pastelach, czy neonach, które zazwyczaj potrzebują białej bazy do podbicia koloru, takie krycie robi wrażenie.

SEMILAC SUPER COVER 

Kolekcja Super Cover została skomponowana tak, że jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.

554 LOUD MANDARINE neonowy, bardzo soczysty i energetyczny pomarańcz, który jest kolorem przewodnim całej kolekcji

555 PINK BANG neonowy, intensywny odcień różu

556 CARMINE BOOM mieszanka ciemnego różu i maliny 

557 BLUE HIT intensywny odcień orzeźwiającego błękitu 

558 GREEN SHOT niezwykle ciekawy odcień pastelowej zieleni

559 VIOLET BLAST rozbielony, pastelowy fiolet 

 

Jak w każdej kolekcji mam kilka swoich ulubionych kolorów. Od razu w oko wpadł mi neonowy 555 PINK BANG oraz pastelowy 559 VIOLET BLAST. Jestem ciekawa które odcienie Was zainteresowały najbardziej. Kto odważy się na intensywne ombre z wykorzystaniem LOUD MANDARINE oraz PINK BANG ?

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares