SEMILAC All In my Hands ∙ Nowe odcienie, które POMAGAJĄ ∙ Porównanie wszystkich kolorów

Semilac All in my hands

O wszystkich nowych kolekcjach Semilac piszę z przyjemnością, bo wiem, że zawsze na nie czekacie. O dzisiejszej napiszę z jeszcze większą przyjemnością, bo to kolekcja wyjątkowa. Dlaczego wyjątkowa ? Bo pomaga innym. Przed Wami ALL IN MY HANDS i trzy nowe odcienie. Przygotowałam też porównanie wszystkich sześciu kolorów z odcieniami z poprzednich kolekcji, gdyby komuś wydawało się, że to już było. Nie było ! Pamiętajcie, nigdy nie ma dwóch takich samych odcieni 🙂

 

Jak już wspomniałam kolekcja All In My Hands jest bardzo wyjątkowa. W ramach charytatywnej akcji 4 zł ze sprzedaży każdej butelki lakieru z tej kolekcji zostanie przekazana na rzecz warsztatów edukacyjnych dla studentek kierunków kosmetologicznych oraz granty finansowe na rozwój zawodowy. Uważam, że to piękna akcja, którą trzeba wspierać.

 

Kolekcja All In My Hands swoją premierę miała rok temu. Zaczęło się od trzech pięknych,  pastelowe odcieni: 227 LIGHT VIOLET, 228 LIGHT PINK oraz 229 LIGHT BLUE. W tym roku pojawiły się kolejne trzy kolory idealne na nadchodzące lato.

233 KEEP YOUR HEAD UP delikatnie rozbielona żółć

234  READY FOR SUCCESS wyrazisty odcień pastelowego różu

235 LET THE STORY BEGIN intensywny odcień pomarańczy o ciepłych tonach

Lakiery kryją świetnie przy trzech cienkich warstwach, możecie też zaaplikować je na białą bazę, wtedy dwie warstwy wystarczają w zupełności. Na moich paznokciach możecie zobaczyć odcień 233 KEEP YOUR HEAD UP.

 

Przygotowałam też dla Was porównanie kolekcji All In My Hands z innymi odcieniami, które na pierwszy rzut oka mogłyby wydawać się podobne. Ale wszystkie dobrze wiemy, że nigdy nie ma dwóch takich samych odcieni lakierów hybrydowych Semilac.

by
Previous Post Next Post
0 shares