PUPA Milano & Professional Primer

Efekt zdrowej i wygładzonej skóry ? Proszę bardzo ! Kilka słów o fajnej bazie od PUPA Milano.

 

W kwietniu marka PUPA Milano wprowadziła na rynek trzy bazy z serii Professional: ultra-wygładzającą o natychmiastowym działaniu wypełniającym zmarszczki, rozświetlającą pod cienie do powiek oraz wygładzającą, zapewniającą efekt zdrowej skóry.

Na co dzień nie stosuję baz pod makijaż, natomiast kiedy sięgam po cięższe podkłady lubię najpierw zaaplikować produkt, który po prostu wygładzi skórę i sprawi, że fluid będzie po prostu wyglądał lepiej.

Profesjonalna baza wygładzająca – bo po nią sięgnęłam – jak zapewnia producent ma dawać efekt zdrowej skóry. Jest to baza silikonowa. Ma gładką konsystencję, która bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Pozostawia lekki  film – charakterystyczny dla baz silikonowych. Wygładza i minimalizuje widoczność moich porów. Brzoskwiniowe pigmenty zawarte w bazie rzeczywiście ożywiają skórę, szczególnie po zarwanej nocy 🙂 Baza została wzbogacona o proteiny pszenicy oraz witaminę E, która intensywnie nawilża. Czy nawilża ? Trudno powiedzieć, bo oprócz bazy stosuję pielęgnację nawilżającą, natomiast mogę śmiało stwierdzić, że baza ta nie powoduje przesuszenia mojej skóry, czy też zapychania. Producent nie wspomina o tym, jakoby baza miała wpływać na przedłużenie trwałości makijażu. Testując ją z różnymi podkładami, po które sięgam zauważyłam, że zyskały na trwałości i pod koniec dnia makijaż wyglądał zdecydowanie lepiej, niż bez użycia bazy.

Wygładzającą bazę “efekt zdrowej skóry” od Pupa Milano mogę śmiało polecić, jeżeli poszukujecie bazy silikonowej, wyrównującej koloryt skóry, która dobrze współpracuje z różnymi podkładami. Stawiam ją na równi z moją ulubioną bazą Smashbox Photo Finish.

PUPA Milano – Profesjonalna baza wygładzająca wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 

Tagi: , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares