Nowości w SEPHORA – kolorówka

Zaledwie kilka dni temu prezentowałam Wam co Sephora przygotowała nowego w zakresie pielęgnacji, a dziś przedstawiam garść nowości z kolorówki. Zapraszam !

Co prawda zima jeszcze trwa, przynajmniej ta kalendarzowa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaszaleć trochę z kolorem. Kolekcja cieni do powiek Colorful to ponad sto odcieni. Znajdziecie tu beże, brązy, fiolety, niebieskości i czego tylko dusza zapragnie. Wśród tej ogromnej kolekcji znajdują się również niesztampowe odcienie: Girl talk – metaliczny beż z dodatkiem drobnego, srebrnego brokatu. Friend’s selfie – jasny, wrzosowy odcień o metalicznym wykończeniu. Dwa zdecydowane odcienie: Fresh Limonade matowa, żywa zieleń oraz Starlette wyrazisty, neonowy wręcz matowy róż. Cena: 39 złotych.

The Mascara to nowy tusz, który ma za zadanie pogrubić i wydłużyć nasze rzęsy. Od razu zaznaczę, że ani ja ani też moje rzęsy nie lubimy silikonowych szczoteczek, dlatego też tak bardzo rozczarowała mnie Outrageous Curl Mascara. Odetchnęłam z ulgą, kiedy zobaczyłam cudowną, klasyczną, grubą szczotkę The Mascara. Tusz bardzo przypomina mi moją ulubioną The Collosal Volume od Maybelline, i czuję, że może być z tego przyjaźń a może nawet miłość… No, ale na recenzję przyjdzie jeszcze pora. Cena: 59 złotych.

Kolejna nowość to Wonderful Cushion czyli nic innego jak podkład w poduszeczce. W środku znajduje się bardzo płynny, lekki fluid, który ma dawać naturale wykończenie i blask. Myślę, że będzie to świetna opcja na lato. Cena: 79 złotych za 30 ml.

No i wisienka na torcie: pędzle z serii PRO. Sephora uzupełniła swoją kolekcję o prawie dwadzieścia ! nowych modeli. Dwa z nich to: 77 Pro Contour Brush o bardzo ciekawym kształcie, świetnie ścięty, wykonany z niesamowitą dbałością. 53 Pro Full Coverage Airbrush, pędzel bardzo uniwersalny o krótkiej rączce, więc idealny do torebki.

To tylko kilka nowości, które chciałam Wam zaprezentować. Na półkach jest tego znacznie więcej, warto zerknąć jeszcze na nowy korektor High Coverage Natural Finish oraz pozostałe modele pędzli PRO. Koniecznie dajcie znać, co wpadło Wam w oko z przedstawionych przeze mnie nowości.

*Post nie jest sponsorowany
Tagi: , , , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares