ART DECO Hello Sunshine & Sun Blusher

Lato ! Brązy, brzoskwinia, koral, złoto, błysk – która z nas tego nie kocha ? Chodźcie zobaczyć letnią kolekcję ARTDECO Hello Sunshine.

 

Kolekcja Hello Sunshine zawitała do perfumerii Douglas już w połowie kwietnia. Jak lato, to i złoto, ciepłe odcienie, błysk. I w kolekcji Hello Sunshine tego nie brakuje. Muszę przyznać, że kolekcja jest całkiem bogata, bo znajdziecie tam pudry brązujące, wodoodporne cienie w kredce, połyskujące pomadki, tusz wydłużający o którym też wspomnę no i moją perełkę: róż do policzków.

 

Sun blusher zamknięty został w złoto-brązowo-miedzianej puderniczce z lusterkiem. W środku znajdują się trzy odcienie: jasny ciepły brąz, mieszanka koralu i pomarańczy oraz szampańskie beżowe złoto. Po zmieszaniu tych trzech kolorów uzyskujemy piękny, ciepły złoto-brzoskwiniowy odcień o połyskującym, satynowym wykończeniu. Nie wiem jak Wam, ale mi efekt na policzkach podoba się bardzo ! A będzie jeszcze piękniej jak tylko moja skóra złapie odrobinę słońca. Sam puder jest bardzo dobrej jakości. Utrzymuje się bez zarzutu na mojej skórze. Nie blednie w ciągu dnia. Intensywność koloru możecie swobodnie budować. Na zdjęciach twarzy Sun blusher prezentuję Wam w wersji delikatnej, którą preferuję oraz zaaplikowany ‘trochę’ mocniej dla fanek intensywnych polików.

 

Kto lubi złoto, ciepłe kolory i dużo blasku latem łapka w górę !

 

Mimo, że ostatnio mam mały poślizg w prezentowaniu Wam kosmetycznych nowości, to na szczęście kolekcja Hello Sunshine jest wciąż aktualna, a nawet ten puder jest w promocji (klik) !

 

ART DECO – Sun Blusher wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 

by
Previous Post Next Post
0 shares