Helena Rubinstein Surrealist Everfresh

Tusz do rzęs z silikonową szczotką o przedziwnym kształcie – czyli wszystko to, za czym nie przepadam w maskarach. Czy warto zrobić czasem wyjątek ?

Od producenta: Tusz z systemem “Everfresh” to innowacja zapewniająca rzęsom nadzwyczajne pogrubienie, graficzne wydłużenie, zmysłowe podkręcenie i idealne rozprowadzenie poprzez innowacyjną szczoteczkę i formułę. Unikalna elastomerowa szczoteczka w kształcie korony kwiatowej modeluje wachlarz rzęs a czarna jak atrament formuła powleka rzęsy, pogrubiając je i wydłużając w niezwykły, wręcz “surrealistyczny” sposób.

Za każdym razem gdy widzę tusz z silikonową szczotką od razu uciekam wzrokiem, bo wiem, że moje krótkie i proste rzęsy po prostu nie lubią się z tego typu szczoteczkami. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie posiałam oczy kupując tusz Surrealist Everfresh. Zastanawiam się czy skusiło mnie bardziej ładne opakowanie, czy przedziwny kształt szczotki. Cokolwiek by to nie było, dziś nie żałuję zakupu, bo jak się okazało jest to świetny tusz, który idealnie współpracuje z moimi rzęsami!

Zaczynając od początku: faktem jest, że tusz ten wolniej niż pozostałe zasycha z butelce. Natomiast stosunkowo szybko zasycha na rzęsach, dzięki czemu bardzo dobrze trzyma podkręcenie moich rzęs zalotką. Kształt szczoteczki jest specyficzny i potrzeba wprawy, aby nauczyć się nią operować i nie ubrudzić całego oka. Dzięki spiczastej końcówce można dotrzeć do najkrótszych rzęs i precyzyjnie je wyczesać. Surrealist Everfresh świetnie pogrubia rzęsy, a przy tym ich nie skleja. Wydłuża i nadaje rzęsom koloru pięknej, głębokiej czerni. Nie osypuje się w ciągu dnia, a przy demakijażu nie sprawia większych kłopotów. Dodatkowo zawiera dużo ciekawych, odżywczych składników. Czyżby tusz idealny ? Zdecydowanie tak ! 🙂 Cena: 189 złotych za 3,7 ml

Nie sądziłam, że kiedykolwiek maskara z silikonową szczoteczką stanie się moim hitem. Jak widać warto czasem odrzucić swoje przyzwyczajenia i przekonania na bok i spróbować czegoś nowego.
A Wy, miałyście kiedyś taką sytuację, kiedy byłyście przekonane, że dany kosmetyk na pewno się u Was nie sprawdzi, a okazało się zupełnie inaczej ?

 

HELENA RUBINSTEIN –  wozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares