Rimmel Salon Pro Lycra – Hip Hop

Lakiery do paznokci to jedne z tych kosmetyków, które lubię najbardziej. Z tego też powodu będą pojawiać się na blogu dosyć często. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko 🙂 Dziś słów kilka o lakierze Rimmel z serii Salon Pro Lycra.

Lakier o wdzięcznej nazwie Hip Hop pochodzi z serii Salon Pro Lycra, Kate Moss dla Rimmel. To żywa, ciepła czerwień, zawierająca odrobinę pomidorowego koloru. Odcień idealny na tę porę roku. Ożywia i dodaje energii. Jeżeli chodzi o konsystencję lakieru, to jest to typowy żelek. Do pełnego krycia potrzeba dwóch cieńszych warstw lub jednej grubszej, chociaż zauważyłam, że przy żelowych konsystencjach zawsze przebija mi wolny brzeg paznokcia, bez względu na to, ile warstw lakieru nałożę. Szeroki pędzelek sprawia, że lakier można nałożyć sprawnie, bez smug i zacieków. Schnie szybko i pozostawia bardzo ładny połysk. Jeżeli chodzi o trwałość, to producent obiecuje utrzymywanie się lakieru przez 10 dni. Niestety, jest to obietnica mocno nad wyrost. Lakier wytrzymał u mnie 3 dni. Jeszcze w dzień aplikacji, wieczorem miałam pościerane końcówki.

Obietnice producenta :  
– Intensywny połysk dzięki żelowej formule – jak najbardziej tak
– Pędzelek maxi brush dla wygodnej aplikacji – tutaj również się zgadzam
– Manicure trwały do 10 dni dzięki zawartości Lycry – niestety nie w moim przypadku.

Mimo wszystko nie skreślam tego lakieru za gorszą trwałość. Być może moje paznokcie po prostu nie współpracują z żelową konsystencją. Wypróbuję jeszcze inne odcienie i wtedy wydam ostateczny werdykt. Lakier ma ładny, letni kolor, więc jeżeli nie macie podobnego w swojej kolekcji i nie oczekujecie dziesięciodniowej trwałości, to warto go wypróbować. Cena: 19 zł za 12 ml. Co myślicie o tym kolorze ? Jak u Was sprawdzają się lakiery Rimmel ?

RIMMEL – Salon Pro Hip Hopwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

 
 
 
Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares