Models Own – Lemon Meringue

Kolorowe paznokcie noszę przez cały rok, jednak lato sprawia, że częściej sięgam po lakiery w odcieniach pomarańczowych czy też żółtych. Na dłoniach muśniętych słońcem prezentują się zdecydowanie lepiej. Dziś o wesołym lakierze Models Own.
Lemon Meringue pochodzi z kolekcji Ice Cream Sundae. To słodki, cytrynowo-pastelowy kolor o kremowym wykończeniu. Dobrze skrojony, cienki pędzelek równomiernie rozprowadza lakier po paznokciu. Konsystencja gęsta. Aplikacja bywa czasami problematyczna – tworzą się prześwity, więc lakier trzeba nakładać uważnie. Być może jest to ‘urok’ koloru – często dzieje mi się tak z pastelowymi żółtkami.

Do pełnego krycia potrzeba dwóch grubszych lub trzech cieńszych warstw. Lakier dosyć szybko schnie. Jeżeli chodzi o trwałość, to nałożony na base coat –  Sally Hansen Double Duty i utwardzony Seche Vite wytrwał na moich paznokciach 3 dni. Jak dla mnie jest to przyzwoity wynik. Jeżeli producent tego nie obiecuje, to nie wymagam od lakieru lepszej trwałości, ponieważ kolor na paznokciach zmieniam średnio co 3-4 dni.
Jest to mój pierwszy lakier Models Own. Póki co jestem na tak. Duży plus za bogatą gamę kolorystyczną, estetyczną buteleczkę, przyjemny pędzelek. Minusem może być dostępność – sklepy internetowe lub jak w moim przypadku – niezawodny TK-Maxx.

Jak Wam podoba się odcień ? Znacie lakiery Models Own ?

MODELS OWN – Banana Splitwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares