Dr.G GOWOONSESANG Brightening Balm

Dziś przedstawiam Wam mój drugi ulubiony krem BB, a dokładniej Dr.G GOWOONSESANG Brightening Balm SPF 30.

Od producenta: Krem BB posiadający doskonałe właściwości rozjaśniające. Krem nadaje się dla każdego typu skóry. Ma za zadanie zniwelować wszelkie przebarwienia od wewnątrz, jednocześnie zakrywając je od zewnątrz. Skóra po nałożeniu kremu staje się odświeżona, promienna, naturalna i pełna blasku.

Zgadzam się ze wszystkim, co obiecuje producent. Krem ma przyjemną, zwartą konsystencję, która łatwo rozprowadza się na twarzy zarówno palcami, jak i przy użyciu pędzla lub gąbki. Kolor może wydawać się dosyć ciemny, jednak jak to przy większości kremów bb, idealnie stapia się z kolorem mojej twarzy. Nie utlenia się w ciągu dnia. Ma świetne krycie, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Twarz wygląda zdrowo i naturalnie a przy tym jest delikatnie zmatowiona. Lubię go używać kiedy moja cera jest na prawdę zmęczona. Ten krem dodaje jej naturalnego blasku. Jest trwały – na mojej mieszanej cerze wytrzymuje dobrych osiem godzin, oczywiście przypudrowany.

Ja swoje opakowanie kupiłam na ebay kilka miesięcy temu za 20 dolarów. Doszły mnie słuchy, że jakiś czas temu producent zmienił skład i właściwości tego kremu. Może gdzieś jeszcze uda Wam się upolować ‘starą’ wersję.

CDR. G – Brightening Balmwozek2

PIGMENTACJA

TRWAŁOŚĆ

APLIKACJA

PODSUMOWANIE


 

Tagi: , , , ,

by
Previous Post Next Post
0 shares