Semilac kolekcja Closer Again ∙ mój wiosenny manicure

Semilac Closer Again

Piękna, kolorowa,  pastelowa, bardzo wiosenna i optymistycznie nastrajająca. Taka według mnie jest najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Semilac. Przed Wami Closer Again – siedem limitowanych odcieni.

Prawdę mówiąc nie wiem jak to się stało, że mamy już końcówkę marca, a mi się wydaje, że przed chwilą ubierałam choinkę na Święta Bożego Narodzenia. No, ale cóż. Czas pędzi jak szalony, przed nami wiosna. A jak to zawsze bywa wiosną w świecie kosmetycznym, marki wypuszczają najpiękniejsze kolekcje. Również Semilac nie zawiódł.

W Semilac stworzyliśmy, aż 7 nowych, pełnych wiosennego słońca kolorów z kolekcji ClOSER AGAIN. To kolory, które przywołują najmilsze wspomnienia wspólnych aktywności z przyjaciółmi, które zostają z nami na lata. Zadbajmy o serdeczne relacje, z tymi, przy których czujemy się dobrze i bezpiecznie, i nie zapominajmy o sobie. Wyrwijmy z szarej codzienności chwilę tylko dla siebie i zmalujmy przepiękny manicure lakierami hybrydowymi z najnowszej kolekcji od Semilac.

Marka postawiła na siedem nowych kolorów, które krążą głównie w około pasteli. Przyznam szczerze, że trudno było mi się zdecydować na jeden kolor, dlatego do mojego wiosennego manicure wybrałam aż trzy !

364 RIDE WITH ME piękna pastelowa, rozbielona brzoskwinia o ciepłych tonach
365 ESCAPE WITH ME jasny rozbielony liliowy fiolet
366 TRAVEL WITH ME chłodna pastelowa limonka

Wybór kolorów do mojego manicure nie jest przypadkowy. Nazwy odcieni nawiązują do wspólnych aktywności za którymi wszyscy chyba tęsknimy. Tęsknię za podróżami tymi większymi (stąd globus), ale też tymi mniejszymi. Wierzę, że już niedługo znów będzie normalnie.

Pozostałe cztery kolory z kolekcji Closer Again to:
362 GO OUT WITH ME soczysta mieszanka pomarańczy i odcienia żółtego
363 WALK WITH ME piękny odcień koralu z nutą oranżu, przepięknie wygląda w matowej wersji
367 DANCE WITH ME cudowny kolor ! intensywny odcień fuksjowego różu
368 MOVE WITH ME rozbielony błękit

Który odcień z najnowszej kolekcji CLOSER AGAIN SEMILAC podoba się Wam najbardziej ?

by
Previous Post Next Post
0 shares