Blink Blink ∙ czyli nowe brokaty Semilac

semilac brokaty

Ale ten czas pędzi. Przed chwilą pakowałam prezenty pod choinkę. Święta, sylwester już za nami, ale za chwilę tłusty czwartek, a co za tym idzie ostatni tydzień karnawału. A jak karnawał to musi być błysk. Dużo błysku. 

Kolekcja sześciu nowych odcieni brokatowych Semilac pojawiła się pod koniec minionego roku. I oczywiście karnawał w tym roku wygląda trochę inaczej, ale uważam, że możemy błyszczeć nie tylko na balu w pięknej sukni, ale też w domu w dresie na kanapie. I ja właśnie tak zamierzam zrobić.

W brokatowej kolekcji królują ciemne odcienie niebieskiego i fioletu, ale jest też czerwień i mój hit – przepiękne złoto.

318 BURGUNDY RED GLITTER to odcień, który pojawił się już podczas walentynek.Tak się Wam spodobał, że powrócił ponownie. To wyrazista czerwień w której zatopione są wyraźne drobinki brokatu opalizujące na czerwień.

340 SHIMMER BLACK to głęboki odcień granatu, w którym zostały zatopione maleńkie drobinki. W świetle dziennym mienią się w odcieniach fioletu i srebra za to w świetle sztucznym dzieje się magia. Ujawnia się wiele kolorów: od srebra, przez czerwień, zieleń oraz odcienie niebieskiego.

341 SHIMMER TEAL to morski odcień niebieskiego z zatopionymi drobinkami błyszczącymi na odcienie fioletu.

342 SHIMMER NAVY BLUE bardzo wyrazisty odcień kobaltu z nutą fioletu.

343 SHIMMER VIOLET przepiękny odcień ciepłego fioletu z drobinkami opalizującymi na różowo

339 GOLD GLITTER i wisienka na torcie. Mój faworyt – a jakżeby inaczej. Kocham złoto i kocham ten odcień przepięknego chłodnego złota.

Jak już wspomniałam wyżej i niejednokrotnie wcześniej uwielbiam złoto. Noszę je na paznokciach bardzo często. Przygotowałam zestawienie moich trzech ulubionych odcieni złota.

260 PLATINIUM LIGHT GOLD ciepły odcień złota z dużymi drobinkami brokatu mieniącego się na kilka odcieni złota

289 JINGLE BELLS bardzo piękny odcień ciepłego złota

339 GOLD GLITTER no i wspomniany już wyżej przepiękny odcień chłodnego złota, bardzo wyjątkowy !

Jestem ciekawa jak Wy spędzacie ostatni tydzień karnawału i czy nosicie na swoich paznokciach brokat.

by
Previous Post Next Post
0 shares