Idealnie dopasowana baza to podstawa ! 7 nowych baz Semilac

Na nasz idealny i trwały manicure hybrydowy składa się kilka kroków. Oprócz prawidłowego przygotowania płytki paznokcia to baza jest dla mnie najważniejszym produktem. Moją ulubioną bazą ostatnio jest Fiber Base, ale może się to niedługo zmienić bo przed Wami aż siedem nowych baz Semilac. Dziś opowiem Wam o każdej z nich.

IDEALNIE DOPASOWANE BAZY SEMILAC

Każda z nas ma inne potrzeby. Używamy różnych szamponów do włosów. Sięgamy po różne kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Tak samo jest z paznokciami. Każda z nas szuka czegoś innego. Moje paznokcie z natury są słabe i bardzo kruche. Mimo, że odżywiam się zdrowo, uprawiam sport i piję dużo wody. Zawsze szukam produktów do paznokci, które je po prostu wzmocnią. Semilac wyszedł nam na przeciw i wprowadził aż siedem nowych baz, które możemy dopasować do swoich potrzeb.

PROTECT & CARE BASE

Zaczynam od bazy, po którą sama sięgnęłam wczoraj wykonując swój manicure. To przezroczysta baza, która ma gęstą konsystencję. Wzbogacona o proteiny, olej z drzewa herbacianego, diamentowy pył, ekstrakt z liści kapusty głowiastej, biotynę i glicerynę ma tworzyć warstwę ochronną na płytce i zabezpieczać ją przed czynnikami zewnętrznymi. Transparentna baza pozwala również wyrównać, nadbudować i  przedłużyć płytkę paznokcia.

BB BASE NUDE

To kauczukowa gęsta baza o pięknym odcieniu nude. Ukrywa przebarwienia i niedoskonałości płytki paznokcia. Z powodzeniem możemy tę bazę zastosować solo, bez nakładania dodatkowego koloru. Produkt daje możliwość modelowania oraz delikatnej nadbudowy i przedłużenia płytki,

BB BASE ROSE

Ta baza ma dokładnie takie same właściwości jak siostra nad nią. Różni je jedynie kolor. Tutaj mamy piękny, subtelny odcień zgaszonego różu.

MINERAL STRONG BASE 

To baza z dodatkiem minerałów, która dedykowana jest dla osób z kruchymi i cienkimi paznokciami. Ma odcień brudnego różu oraz bardzo gęstą konsystencję, która idealnie zabezpiecza płytkę paznokcia. Pozwala również na nadbudowę i przedłużenie paznokci.

DREAM LONG BASE

To baza po którą sięgnę przy kolejnym manicure. To pielęgnująca baza  z wysoką koncentracją włókien fibrowych i witaminą E. Skierowana jest dla osób marzących o długich i mocnych paznokciach. Produkt pozwala zapuścić paznokcie i działa na wielu poziomach. Dzięki gęstej konsystencji daje możliwość łatwego przedłużenia i nadbudowy płytki. Zabezpiecza także paznokcie przed obgryzaniem – pozytywnie wpływając na niwelowanie tego odruchu.

SENSITIVE CARE BASE

To delikatna baza hybrydowa z dodatkiem pantenolu i witaminy E. Skierowana  jest dla osób z delikatną i cienką płytką. Baza ma rzadką konsystencję, dzięki czemu sprawdzi się najlepiej na krótkich paznokciach.

SMOOTHER BASE

Wygładzająca baza dla osób z cienką i nierówną płytką. Baza jest transparentna i ma średnio gęstą konsystencję. Jej elastyczna formuła sprawia, że wszelkie ubytki i bruzdy są wypełnione. Baza daje możliwość delikatnej nadbudowy i modelowania płaskiej płytki.

 

Jestem pewna, że znajdziecie idealną bazę dla siebie spośród tych siedmiu nowości. Jeżeli nie jesteście pewne, która z baz będzie dla Was najlepsza – pędźcie rozwiązać szybki quiz  W tajemnicy powiem Wam, że po rozwiązaniu go czeka na Was zniżka 15% procent na nowe bazy !

Tagi: ,

by
Previous Post Next Post
0 shares